خرید ارز دیجیتال آلدرین | فروش Aldrin | قیمت لحظه‌ای RIN

آلدرین

RIN - Aldrin
0.37748تتر
3.32%

قیمت آلدرین

22,158تومان
(20,976)

حجم معاملات آلدرین

1,076,912,456تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
25,547تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
21,973تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آلدرین

پلتفرم تریدینگ آلدرین در حال ساخت یک اکوسیستم دیفای است. در این پلتفرم قوی‌ترین ابزارها برای کاربران ارائه می‌شوند و فضای دیفای برای کاربران تازه‌وارد ساده سازی می‌شود. پلتفرم ارز دیجیتال Aldrin قبلا با نام Cryptocurrencies.ai شناخته می‌شد و در حال حاضر توانسته اعتماد شرکت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری مانند آلامدا ریسرچ، آلفابیت و ... را به دست بیاورد و خود را توسعه و گسترش دهد. توکن بومی پلتفرم آلدرین توکن RIN است. کاربران با استفاده از این توکن می توانند کارمزد معاملات خود را بپردازند و از تخفیفات بهره مند شوند. همچنین با استیک کردن آن می توانند در فرایند حاکمیت پلتفرم شرکت کنند. توکنومیک ارز دیجیتال Aldrin به شکل زیر است:
۲۰ درصد ارز این ارز دیجیتال به تیم توسعه دهنده اختصاص دارد.

۱۰ درصد برای مارکتینگ صرف می‌شود.

۱۸ درصد برای کامیونیتی فارمینگ

۳۰ درصد به ذخایر عملیاتی داده می‌شود

و ۸ درصد برای لیکوئیدیتی پلتفرم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

خرید آلدرین

ارز دیجیتال آلدرین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آلدرین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آلدرین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آلدرین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آلدرین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آلدرین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آلدرین

فروش آلدرین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آلدرین، مقدار آلدرین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آلدرین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آلدرین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آلدرین

خرید و فروش آلدرین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آلدرین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آلدرین به تتر، نیاز نیست که ابتدا آلدرین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آلدرین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آلدرین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آلدرین

برای ذخیره آلدرین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آلدرین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آلدرین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آلدرین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آلدرین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آلدرین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آلدرین

قیمت آلدرین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آلدرین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آلدرین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آلدرین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آلدرین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آلدرین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آلدرین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023