نرخ لحظه‌ای و خرید Akitavax | فروش ارز دیجیتال AKITAX | نگهداری رایگان آکیتاواکس

آکیتاواکس

AKITAX - Akitavax
0.000025تتر
4.341%

قیمت آکیتاواکس

1.462552تومان
(28,017)

حجم معاملات آکیتاواکس

2,093,068,779تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.550948تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.363824تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آکیتاواکس

Akitavax یک پروژه ارز دیجیتال مبتنی بر میم است که رویکرد جامعه محور را پیش گرفته است و علاقه مندان را در تصمیم گیری‌های حیاتی راه می‌دهد. توکن AKITAX به دلیل قابلیت اطمینان، سرعت، کم هزینه بودن و سازگاری با محیط زیست روی شبکه آوالانچ ایجاد شده است. هدف Akitavax نمایش فناوری‌های مختلف در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و هم راستا شدن سریع با نوآوری‌های جدید است. این پروژه تلاش می‌کند تا به نماد برتر جامعه در اکوسیستم آوالانچ تبدیل شود و برجستگی نژاد آکیتا را در میان میم کوین‌ها ارتقا دهد. این پروژه بر شفافیت تاکید دارد و اعضای جامعه به طور فعالانه آینده آن را شکل می‌دهند. Akitavax به طور منصفانه راه اندازی شد و بخش قابل توجهی از آن به جامعه اختصاص یافت، و تمام اجزای اکوسیستم به گونه‌ای طراحی شده‌اند که AKITAX را به طور مستقیم یا غیرمستقیم از طریق مکانیسم‌هایی مانند بازخرید و سوزاندن درگیر کنند.

خرید آکیتاواکس

ارز دیجیتال آکیتاواکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آکیتاواکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آکیتاواکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آکیتاواکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آکیتاواکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آکیتاواکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آکیتاواکس

فروش آکیتاواکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آکیتاواکس، مقدار آکیتاواکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آکیتاواکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آکیتاواکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آکیتاواکس

خرید و فروش آکیتاواکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آکیتاواکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آکیتاواکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا آکیتاواکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آکیتاواکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آکیتاواکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آکیتاواکس

برای ذخیره آکیتاواکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آکیتاواکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آکیتاواکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آکیتاواکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آکیتاواکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آکیتاواکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آکیتاواکس

قیمت آکیتاواکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آکیتاواکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آکیتاواکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آکیتاواکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آکیتاواکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آکیتاواکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آکیتاواکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023