خرید و فروش ارز دیجیتال Akita Inu | قیمت ارز آکیتا اینو AKITA

آکیتا اینو

AKITA - Akita Inu
0تتر
4.56%

قیمت آکیتا اینو

0.011679تومان
(25,945)

حجم معاملات آکیتا اینو

2,601,104,475تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.011716تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.010949تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آکیتا اینو

ارز دیجیتال آکیتا اینو با نماد AKITA توکن بومی یک پروژه میم کوینی است. این پروژه کاملا غیر متمرکز است و توسط سازمان خودگردان غیر متمرکز (DAO) آکیتا مدیریت می‌شود. آکیتا مثل بسیاری از دیگر میم‌کوین‌ها به صورت یک پروژه آزمایشی آغاز شد و در حال حاضر کاربرد خاصی ندارد، اما تیم سازنده آکیتا مصمم است که با مدیریت سازمان خودگردان AKITA INU محصولات و اپلیکیشن‌هایی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. اعضای سازمان خودگردان آکیتا هولدرهای ارز دیجیتال HACHI هستند که توکن حاکمیتی پروژه است.  این هولدرها می‌توانند پروپوزال‌هایی را پیشنهاد دهند یا در مورد طرح‌های پیشنهادی دیگران رای بدهند. آکیتا اینو ادعا می‌کند که نیمی از مجموع توکن‌های آن به کیف پول ویتالیک بوترین ارسال شده است و نیم دیگر در یک استخر یونی سواپ (UNI) قفل شده و کلید آن سوزانده شده است. آکیتا اینو از این جهت مشابه شیبا اینو (SHIB) است و فقط سیاست‌های توکنی آن متفاوت است. مجموع عرضه akita صد هزار میلیارد توکن  و مجموع عرضه توکن هاچی ۱۰۰ میلیون توکن است. ارز دیجیتال akita با استاندارد ERC20 شبکه اتریوم ساخته شده است و در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شد. 

خرید آکیتا اینو

ارز دیجیتال آکیتا اینو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آکیتا اینو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آکیتا اینو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آکیتا اینو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آکیتا اینو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آکیتا اینو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آکیتا اینو

فروش آکیتا اینو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آکیتا اینو، مقدار آکیتا اینو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آکیتا اینو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آکیتا اینو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آکیتا اینو

خرید و فروش آکیتا اینو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آکیتا اینو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آکیتا اینو به تتر، نیاز نیست که ابتدا آکیتا اینو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آکیتا اینو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آکیتا اینو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آکیتا اینو

برای ذخیره آکیتا اینو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آکیتا اینو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آکیتا اینو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آکیتا اینو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آکیتا اینو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آکیتا اینو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آکیتا اینو

قیمت آکیتا اینو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آکیتا اینو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آکیتا اینو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آکیتا اینو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آکیتا اینو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آکیتا اینو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آکیتا اینو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه آکیتا اینو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آکیتا اینو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023