فروش ارز دیجیتال Aiwork | قیمت ای آی ورک | خرید AWO

ای آی ورک

AWO - aiwork
0.000013تتر
14.24%

قیمت ای آی ورک

0.742325تومان
(27,284)

حجم معاملات ای آی ورک

9,847,635تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.1454تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.64975تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای آی ورک

ارز دیجیتال AWO توکن بومی پلتفرمی به نام AIWORK است که به عنوان بازاری برای جمع‌سپاری فرایندهای هوش مصنوعی عمل می‌کند. پلتفرم AIWORK روی مشکلات محتوای ویدیویی تمرکز خواهد داشت و شبکه وسیعی از کاربران و الگوریتم‌های هوش مصنوعی به عنوان شبکه اجماع این پروتکل عمل می‌کنند. این شبکه، متادیتای باکیفیت، عنوان محتواها و تگ‌هایی را برای ویدئوهای آنلاین فراهم می‌کند و از این طریق مشکل متادیتا را حل می‌کند. متادیتای ضعیف و غیر دقیق در کشف محتواهای روی اینترنت مشکل ایجاد کرده و به ضرر تولیدکنندگان و تماشاکنندگان تمام می‌شود. فرایند کار پلتفرم به این صورت است که الگوریتم‌های هوش مصنوعی روی نودهای AI اجرا می‌شوند. از سی پی یو و جی پی یوی این نودها برای اسکن فایل‌های ویدیویی و تولید متادیتای صحیح استفاده می‌شود. سایر خدمات نیز توسط کاربران ارائه می‌شود. خدمات ارائه شده توسط جامعه کاربران AIWORK به ایجاد و تایید مجموعه داده‌های هوش مصنوعی کمک می‌کند و این باعث قوی‌تر شدن هوش مصنوعی می‌شود. مشارکت‌کنندگانی که نودهای هوش مصنوعی را اجرا می‌کنند با ارز دیجیتال awo پاداش می‌گیرند. همچنین، مالکان محتوا و توزیع‌کنندگان محتوا که نیازمند خدمات ترجمه و رونوشت از ویدیو هستند به بازار AIWORK مراجعه می‌کنند و با پرداخت ارز دیجیتال awo خدمات مورد نیاز خود را دریافت می‌کنند. 

 

خرید ای آی ورک

ارز دیجیتال ای آی ورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای آی ورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای آی ورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای آی ورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای آی ورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای آی ورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای آی ورک

فروش ای آی ورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای آی ورک، مقدار ای آی ورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای آی ورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای آی ورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای آی ورک

خرید و فروش ای آی ورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای آی ورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای آی ورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای آی ورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای آی ورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای آی ورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای آی ورک

برای ذخیره ای آی ورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای آی ورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای آی ورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای آی ورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای آی ورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای آی ورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای آی ورک

قیمت ای آی ورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای آی ورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای آی ورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای آی ورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای آی ورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای آی ورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای آی ورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023