خرید آیوز نتورک AIOZ | فروش ارز دیجیتال AIOZ Network به همراه قیمت لحظه‌ای

آیوز نتورک

AIOZ - AIOZ Network
0.24599تتر
11.64%

قیمت آیوز نتورک

14,513تومان
(21,107)

حجم معاملات آیوز نتورک

38,975,439,118تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
16,931تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14,470تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آیوز نتورک

ارز دیجیتال AIOZ Network یک شبکه تحویل محتوا که روی بلاک چین ایجاد شده است. در شبکه AIOZ Network کاربران حافظه غیرضروری و اضافی خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند تا هر پلتفرمی بتواند در سراسر دنیا از آن استفاده کند. AIOZ Network قصد دارد که پلتفرم‌های توزیع و پخش ویدئو را متحول سازد و آنها را غیرمتمرکز کند. به عنوان مثال فرض کنید در حال دیدن یک ویدئو روی موبایل خود هستید، این ویدئو روی سرورهای مشخصی است که در لوکیشن‌های متفاوتی قرار دارد و ویدئوها را برای کاربران خود به نمایش می‌گذارد. با این حال AIOZ Network یک شبکه توزیع محتوای غیرمتمرکز ایجاد کرده است که صنعت پخش ویدئو را متحول کرده است. در این سیستم جدید، ویدئوها از یک سرور مشخص نمایش داده نمی‌شوند، بلکه از نودهای زیادی می‌آیند و از ظرفیت‌های پردازشی که در سراسر دنیا از آنها استفاده نشده است، استفاده می‌شود. توکن ارز دیجیتال AIOZ Network با نماد AIOZ در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن در ماه آوریل سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه آن ۱.۹۱ دلار بوده است.

خرید آیوز نتورک

ارز دیجیتال آیوز نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آیوز نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آیوز نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آیوز نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آیوز نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آیوز نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آیوز نتورک

فروش آیوز نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آیوز نتورک، مقدار آیوز نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آیوز نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آیوز نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آیوز نتورک

خرید و فروش آیوز نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آیوز نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آیوز نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا آیوز نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آیوز نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آیوز نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آیوز نتورک

برای ذخیره آیوز نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آیوز نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آیوز نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آیوز نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آیوز نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آیوز نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آیوز نتورک

قیمت آیوز نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آیوز نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آیوز نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آیوز نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آیوز نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آیوز نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آیوز نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023