خرید ای آی مالز AIT | فروش ارز دیجیتال AIT به همراه قیمت لحظه‌ای

ای آی مالز

AIT - AiMalls
1.984تتر
8.02%

قیمت ای آی مالز

113,286تومان
(11,307)

حجم معاملات ای آی مالز

339,806,839تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
125,163تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
112,030تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای آی مالز

AiMalls یک پلتفرم تجارت الکترونیکی (E-Commerce) است که به عنوان اولین پلتفرم با توکنیزه شده، توسط هوش مصنوعی پیشرفته به قدرت رسیده و توسط توکن کاربردی AIT با کاربردهای واقعی در دنیای واقعی پشتیبانی می‌شود. AiMalls توسط SEC ثبت شده و توسط CertiK مورد حسابرسی قرار گرفته است، و تجربه‌های خرید سنتی را ترانسفورم می‌کند، با ایجاد یک پلتفرم دیجیتالی یکپارچه که فروشندگان و خریداران را در یک محیط کارآمد و متمرکز بر رضایت مشتریان متحد می‌کند.

  • تکیه بر هوش مصنوعی پیشرفته: AiMalls از AI برای بهبود تجربه خرید و فروش، از جمله توصیه‌های شخصی‌سازی شده و بهینه‌سازی فرآیندهای پلتفرم استفاده می‌کند.

  • توکنیزاسیون با AIT: توکن AIT به عنوان ارز دیجیتالی پلتفرم عمل می‌کند، که می‌تواند در معاملات درون پلتفرم و برای دسترسی به خدمات و مزایای اختصاصی استفاده شود.

  • ثبت و حسابرسی توسط موسسات معتبر: ثبت پلتفرم توسط SEC و حسابرسی توسط CertiK، اعتبار و شفافیت بیشتری به AiMalls می‌بخشد، که می‌تواند اعتماد کاربران را جلب کند.

  • یکپارچه‌سازی فروشندگان و خریداران: پلتفرم با هدف ایجاد یک تجربه خرید یکپارچه برای فروشندگان و خریداران طراحی شده است، که در آن کارایی و رضایت مشتری در اولویت قرار دارند.

  • تجربه خرید دیجیتالی نوآورانه: AiMalls تلاش می‌کند تا تجربه خرید آنلاین را با استفاده از فناوری‌های نوین و رویکردهای خلاقانه ارتقاء بخشد.

در مجموع، AiMalls به عنوان یک ابتکار نوآورانه در حوزه تجارت الکترونیکی، به دنبال تحول در نحوه خرید و فروش آنلاین با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و توکنیزاسیون است.

خرید ای آی مالز

ارز دیجیتال ای آی مالز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای آی مالز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای آی مالز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای آی مالز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای آی مالز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای آی مالز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای آی مالز

فروش ای آی مالز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای آی مالز، مقدار ای آی مالز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای آی مالز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای آی مالز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای آی مالز

خرید و فروش ای آی مالز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای آی مالز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای آی مالز به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای آی مالز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای آی مالز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای آی مالز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای آی مالز

برای ذخیره ای آی مالز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای آی مالز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای آی مالز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای آی مالز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای آی مالز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای آی مالز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای آی مالز

قیمت ای آی مالز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای آی مالز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای آی مالز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای آی مالز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای آی مالز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای آی مالز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای آی مالز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023