خرید ارز دیجیتال ای آی هالک | فروش و قیمت لحظه‌ای AIHULK

ای آی هالک

AIHULK - AIHULK
0.000002تتر
11.929%

قیمت ای آی هالک

0.09768تومان
(20,536)

حجم معاملات ای آی هالک

19,523,576تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.110911تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.096329تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای آی هالک

ای آی هالک تنها یک میم کوین نیست بلکه قصد دارد که دنیای پردازش و ویرایش تصاویر و ویدئوها را به کمک هوش مصنوعی دگرگون کند. میم کوین AIHULK قصد دارد سرعت، کارایی و دسترسی‌پذیری را برای کاربران سرویس‌های ویرایش تصویر و ویدئو افزایش دهد و به کمک هوش مصنوعی بهترین راهکارها را ارائه دهد. پلتفرم AIHULK محصولات و سرویس‌های مختلفی را برای کاربران خود فراهم می‌کند که عبارت‌اند از:
 

  • پلتفرم تبدیل متن به تصویر
    به کمک الگوریتم‌های هوش مصنوعی کاربران می‌توانند هر متنی را به تصویر تبدیل کنند و این کار در کسری از ثانیه اتفاق می‌افتد. از طریق این پلتفرم، کاربران بدون اینکه دانش طراحی داشته باشند می‌توانند محتوای متنی خود را به یک محتوای تصویری تبدیل کنند.
  • پلتفرم ویرایش ویدئو
    AIHULK امکانات زیادی را برای ویرایش ویدئوها در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. ابزارهایی که توسط این پلتفرم ارائه می‌شوند به کاربران امکان می‌دهد تا دقیقا براساس خواسته خود ویدئو را طراحی و ویرایش کنند.

میم کوین ای آی هالک با نماد AIHULK در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این میم کوین در ماه می سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده و سقف عرضه آن ۱۰ میلیارد عدد است.

 

خرید ای آی هالک

ارز دیجیتال ای آی هالک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای آی هالک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای آی هالک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای آی هالک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای آی هالک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای آی هالک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای آی هالک

فروش ای آی هالک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای آی هالک، مقدار ای آی هالک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای آی هالک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای آی هالک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای آی هالک

خرید و فروش ای آی هالک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای آی هالک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای آی هالک به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای آی هالک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای آی هالک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای آی هالک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای آی هالک

برای ذخیره ای آی هالک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای آی هالک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای آی هالک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای آی هالک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای آی هالک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای آی هالک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای آی هالک

قیمت ای آی هالک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای آی هالک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای آی هالک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای آی هالک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای آی هالک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای آی هالک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای آی هالک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023