خرید ارز دیجیتال ای آی ارن | فروش ارز دیجیتال A.I.Earn | قیمت لحظه‌ای AIE

ای آی ارن

AIE - A.I.Earn
0.000001تتر
5.96%

قیمت ای آی ارن

0.076668تومان
(16,636)

حجم معاملات ای آی ارن

1,370,007,206تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.100637تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.07002تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای آی ارن

ای آی ارن یک بازی بلاک چینی است که کاملا توسط هوش مصنوعی اجرا می‌شود. این پروژه تازه می خواهد دنیای بازی‌‌های ویدئویی را با کمک تکنولوژی هوش مصنوعی متحول کند و هیجان تازه‌ای به این دنیا اضافه کند. توکن بومی این بازی با نماد AIE معامله می‌شود و مزایای زیادی را برای کاربران فراهم می‌کند. کاربران از طریق این توکن می‌توانند در مکانیزم بازی برای درآمد پاداش بگیرند و با مبادله توکن‌های خود سود کسب کنند. سقف عرضه این توکن هزار میلیارد عدد است و روی اسمارت چین بایننس قرار دارد. توکنومیک ارز دیجیتال A.I.Earn به شکل زیر است:

  • ۹۵ درصد از کل عرضه توکن‌ها ققل شده است و به صورت ماهانه آزاد می‌شود.
  • ۲ درصد برای توسعه پلتفرم مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • ۰.۸ درصد مربوط به مارکتینگ است.
  • ۰.۵ درصد در حراج عمومی به فروش می‌رسد.
  • ۰.۵ درصد مربوط به اکوسیستم است.

 

خرید ای آی ارن

ارز دیجیتال ای آی ارن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای آی ارن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای آی ارن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای آی ارن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای آی ارن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای آی ارن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای آی ارن

فروش ای آی ارن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای آی ارن، مقدار ای آی ارن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای آی ارن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای آی ارن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای آی ارن

خرید و فروش ای آی ارن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای آی ارن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای آی ارن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای آی ارن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای آی ارن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای آی ارن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای آی ارن

برای ذخیره ای آی ارن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای آی ارن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای آی ارن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای آی ارن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای آی ارن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای آی ارن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای آی ارن

قیمت ای آی ارن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای آی ارن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای آی ارن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای آی ارن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای آی ارن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای آی ارن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای آی ارن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ای آی ارن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ای آی ارن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023