خرید AIAKITA AIAKITA | فروش ارز دیجیتال AIAKITA به همراه قیمت لحظه‌ای

ای آی آکیتا

AIAKITA - AIAKITA
0تتر
4.02%

قیمت ای آی آکیتا

0تومان
(11,296)

حجم معاملات ای آی آکیتا

475,342,910تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای آی آکیتا

AIAKITA با نماد AIAKITA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید ای آی آکیتا

ارز دیجیتال ای آی آکیتا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای آی آکیتا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای آی آکیتا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای آی آکیتا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای آی آکیتا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای آی آکیتا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای آی آکیتا

فروش ای آی آکیتا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای آی آکیتا، مقدار ای آی آکیتا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای آی آکیتا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای آی آکیتا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای آی آکیتا

خرید و فروش ای آی آکیتا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای آی آکیتا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای آی آکیتا به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای آی آکیتا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای آی آکیتا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای آی آکیتا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای آی آکیتا

برای ذخیره ای آی آکیتا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای آی آکیتا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای آی آکیتا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای آی آکیتا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای آی آکیتا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای آی آکیتا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای آی آکیتا

قیمت ای آی آکیتا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای آی آکیتا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای آی آکیتا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای آی آکیتا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای آی آکیتا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای آی آکیتا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای آی آکیتا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023