خرید ارز دیجیتال ای آی نتورک | فروش ارز دیجیتال AI Network | قیمت لحظه‌ای AIN

ای آی نتورک

AIN - AI Network
0.013824تتر
6.35%

قیمت ای آی نتورک

792.1152تومان
(18,865)

حجم معاملات ای آی نتورک

2,061,751,239تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
849.5871تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
725.418تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای آی نتورک

ای آی نتورک یک پلتفرم سرویس‌های ابری غیرمتمرکز است. این پلتفرم روی بلاک چین قرار دارد و طراحی آن به گونه‌ای است که برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌ها می‌توانند به راحتی، با سرعت بالا و به صورت لحظه‌ای از خدمات آن استفاده کنند. پلتفرم AI Network روی یک بلاک چین مقیاس‌پذیر و قابل اعتماد ساخته شده است و زیرساخت آن به گونه‌ای است که برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز مناسب است و تمام قراردادها به صورت هوشمند بین توسعه‌دهندگان و پلتفرم منعقد می‌شوند. پلتفرم AI Network توسط یک کامیونیتی از توسعه‌دهندگان مستقل اداره می‌شود. این پلتفرم در سال ۲۰۱۸ لانچ شده است. توکن بومی این پلتفرم با نماد AIN معامله می‌شود و به عنوان یک توکن کاربردی برای پرداخت سرویس‌ها به کار می‌رود. ای آی نتورک شبکه‌ای از کامپیوترها و پلتفرم‌های محاسباتی است که به صورت غیرمتمرکز به هم متصل‌اند و هرچه این شبکه گسترده‌تر شود، توکن آن کاربرد و ارزش بیشتری پیدا خواهد کرد.

خرید ای آی نتورک

ارز دیجیتال ای آی نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای آی نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای آی نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای آی نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای آی نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای آی نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای آی نتورک

فروش ای آی نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای آی نتورک، مقدار ای آی نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای آی نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای آی نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای آی نتورک

خرید و فروش ای آی نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای آی نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای آی نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای آی نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای آی نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای آی نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای آی نتورک

برای ذخیره ای آی نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای آی نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای آی نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای آی نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای آی نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای آی نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای آی نتورک

قیمت ای آی نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای آی نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای آی نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای آی نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای آی نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای آی نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای آی نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ای آی نتورک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ای آی نتورک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023