ارز دیجیتال ای آی دائو نتورک | خرید و فروش ارز دیجیتال AI DAO Network | قیمت AOS

ای آی دائو نتورک

AOS - AI DAO Network
0.000022تتر
1.48%

قیمت ای آی دائو نتورک

1.419768تومان
(14,577)

حجم معاملات ای آی دائو نتورک

1,694,592,123تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.446984تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.417176تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای آی دائو نتورک

ای آی دائو نتورک یک پلتفرم غیرمتمرکز ارز دیجیتال است که بر پایه اوپن ای آي و چت جی پی تی ساخته شده است. چت جی پی تی و کمپانی اوپن ای آی در سال گذشته سر و صدای زیادی به پا کردند و توجه همگان را به سمت هوش مصنوعی و استفاده روزمره از آن جلب کردند. پلتفرم ارز دیجیتال AI DAO Network قصد دارد هوش مصنوعی را وارد دنیای ارزهای دیجیتال کند و به میلیون‌ها کاربر پلتفرم چت جی پی تی امکان دهد تا بتوانند از توکن‌های ارز دیجیتال استفاده کنند و وارد دنیای وب ۳ شوند. توکن بومی این پلتفرم با نماد AOS در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن برای پشتیبانی و حمایت از این پلتفرم به وجود آمده است و سقف عرضه مشخصی ندارد. این توکن در ماه مارس سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید ای آی دائو نتورک

ارز دیجیتال ای آی دائو نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای آی دائو نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای آی دائو نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای آی دائو نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای آی دائو نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای آی دائو نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای آی دائو نتورک

فروش ای آی دائو نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای آی دائو نتورک، مقدار ای آی دائو نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای آی دائو نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای آی دائو نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای آی دائو نتورک

خرید و فروش ای آی دائو نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای آی دائو نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای آی دائو نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای آی دائو نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای آی دائو نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای آی دائو نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای آی دائو نتورک

برای ذخیره ای آی دائو نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای آی دائو نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای آی دائو نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای آی دائو نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای آی دائو نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای آی دائو نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای آی دائو نتورک

قیمت ای آی دائو نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای آی دائو نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای آی دائو نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای آی دائو نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای آی دائو نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای آی دائو نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای آی دائو نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ای آی دائو نتورک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ای آی دائو نتورک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023