خرید ایج آف گادز AOG | فروش ارز دیجیتال AOG به همراه قیمت لحظه‌ای

ایج آف گادز

AOG - AgeOfGods
0.006021تتر
3.1%

قیمت ایج آف گادز

349.8201تومان
(2,137)

حجم معاملات ایج آف گادز

1,340,501,463تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
374.2802تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
349.2391تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایج آف گادز

AgeOfGods یک بازی کارتی اکشن NFT نسل بعدی است. این بازی، به بازیکنان امکان می‌دهد تا با استفاده از کارت‌های دیجیتال که به شکل NFT هستند، در نبردهای استراتژیک و اکشن شرکت کنند. AgeOfGods ترکیبی از بازی‌های کارتی سنتی و تکنولوژی بلاکچین است که با استفاده از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به بازیکنان امکان می‌دهد تا مالکیت کامل کارت‌ها و آیتم‌های دیجیتال خود را داشته باشند.

ویژگی‌ها و کاربردهای AgeOfGods (AOG):

 1. بازی کارتی اکشن NFT:

  • AgeOfGods یک بازی کارتی است که با استفاده از تکنولوژی NFT طراحی شده است. بازیکنان می‌توانند کارت‌های دیجیتال خود را که به عنوان NFT هستند، جمع‌آوری کنند و از آنها در نبردهای استراتژیک استفاده کنند.
  • این بازی ترکیبی از استراتژی و اکشن را به بازیکنان ارائه می‌دهد.
 2. مالکیت دیجیتال:

  • با استفاده از NFT‌ها، بازیکنان می‌توانند مالکیت کامل کارت‌ها و آیتم‌های دیجیتال خود را داشته باشند. این کارت‌ها به صورت غیرقابل تعویض هستند و به بازیکنان امکان می‌دهند تا آنها را خرید و فروش کنند.
  • مالکیت NFT‌ها به بازیکنان اطمینان می‌دهد که کارت‌ها و آیتم‌های دیجیتال آنها منحصر به فرد و قابل انتقال هستند.
 3. تکنولوژی بلاکچین:

  • AgeOfGods از تکنولوژی بلاکچین برای ایجاد و مدیریت کارت‌های NFT استفاده می‌کند. این تکنولوژی به بازیکنان اطمینان می‌دهد که تمامی تراکنش‌ها و انتقالات به صورت امن و شفاف انجام می‌شود.
  • بلاکچین همچنین امکان پیگیری و ثبت تمامی تراکنش‌ها را فراهم می‌کند.
 4. اکوسیستم بازی:

  • AgeOfGods شامل یک اکوسیستم کامل از بازی‌های کارتی و آیتم‌های دیجیتال است. بازیکنان می‌توانند کارت‌های خود را جمع‌آوری کنند، در نبردها شرکت کنند، و از امکانات و ویژگی‌های متنوع بازی استفاده کنند.
  • اکوسیستم بازی به بازیکنان امکان می‌دهد تا تجربه‌ای جامع و متنوع از بازی داشته باشند.

AgeOfGods با ترکیب تکنولوژی NFT و بازی‌های کارتی، به بازیکنان تجربه‌ای جدید و منحصر به فرد ارائه می‌دهد. این بازی به عنوان نسل بعدی بازی‌های کارتی اکشن NFT، به بازیکنان امکان می‌دهد تا در نبردهای استراتژیک شرکت کنند و مالکیت کامل کارت‌ها و آیتم‌های دیجیتال خود را داشته باشند.

خرید ایج آف گادز

ارز دیجیتال ایج آف گادز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایج آف گادز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایج آف گادز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایج آف گادز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایج آف گادز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایج آف گادز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایج آف گادز

فروش ایج آف گادز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایج آف گادز، مقدار ایج آف گادز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایج آف گادز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایج آف گادز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایج آف گادز

خرید و فروش ایج آف گادز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایج آف گادز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایج آف گادز به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایج آف گادز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایج آف گادز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایج آف گادز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایج آف گادز

برای ذخیره ایج آف گادز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایج آف گادز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایج آف گادز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایج آف گادز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایج آف گادز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایج آف گادز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایج آف گادز

قیمت ایج آف گادز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایج آف گادز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایج آف گادز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایج آف گادز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایج آف گادز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایج آف گادز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایج آف گادز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023