خرید الف aelf - فروش ELF - قیمت الف

ای اِلف

ELF - aelf
0.5165تتر
2.04%

قیمت ای اِلف

29,956تومان
(28,593)

حجم معاملات ای اِلف

1,282,447,377تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
32,804تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
29,881تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای اِلف

الف (Aelf)، یک شبکه محاسبات ابری غیرمتمرکز است. برای ایجاد یک زیرساخت بلاکچینی برای تامین نیازهای تجاری مختلف، aelf یک سیستم پردازش موازی چند زنجیره‌ای بسیار کارآمد ارائه می‌دهد. این پلتفرم با ارتباطات میان زنجیره‌ای و حاکمیت خود تکاملی، نیازهای مختلف تجاری را برطرف می‌سازد. 

ارز دیجیتال الف aelf

 

ارز دیجیتال الف aelf با نماد ELF یک بلاک‌چین منبع باز است که برای کسب و کارها طراخی شده‌است. طراحی پلتفرم Aelf از یک شبکه اصلی و تعداد زیادی ساید چین تشکیل شده‌است. این طراحی به برنامه نویسان و کسب و کارها اجازه می‌دهد تا بلاک‌چین خود را به عنوان یک ساید چین گسترش دهند و با دیگران ارتباط داشته باشند. تکنولوژی الف aelf امکان پردازش به صورت موازی و استفاده از مکانیزم اجماع اثبات سهام را به کاربران خود می‌دهد. در اکوسیستم الف aelf زنجیره‌های کناری و موازی با زنجیره اصلی در ارتباط اند و امکان ارتباط مستقیم بین آنها وجود دارد، در نتیجه تعامل‌پذیری شبکه بالا می‌رود.

از توکن ELF برای حاکمیت در شبکه استفاده می‌شود. کاربران می‌توانند با استفاده از این توکن، انواع مختلفی از حاکمیت را در شبکه به کار ببرند، از جمله حاکمیت پارلمانی، مدل حاکمیت انجمن و ایجاد رفراندوم در شبکه. علاوه بر آن، توکن الف ELF مشوقی برای کاربران شبکه است و سیستمی تشویقی را به وجود آورده است که به صورت خودکار، باعث امنیت و توسعه شبکه می‌شود و آن را جلو می‌برد.

ارز دیجیتال الف aelf، همچنین شرکتی را به همین نام تاسیس کرده است که خدمات بلاک‌چینی را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد. این شرکت سناریوهای مختلفی را برای کسب و کارها تهیه کرده تا بسته به نیازشان از آن استفاده کنند. این سناریوها در حوزه‌های مختلفی مانند مدیریت زنجیره تامین، ایجاد اعتبارات، سیستم تشویقی برای کاربران، حفاظت از مالکیت کاربران و ... روی بلاک‌چین ارائه شده‌اند و در اختیار کسب و کارها قرار خواهند گرفت.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال ELF

 

توکن ELF که توکن بومی شبکه الف aelf به شمار می‌آید در پایان سال 2017 با قیمت 1.12 دلار وارد بازار شد. این ارز دیجیتال در ماه بعد یعنی ژانویه سال 2018 به بالاترین قیمت خود 2.44 دلار رسید، اما از آن زمان وارد فاز نزولی شد و در ماه مارس 2020 کف قیمت خود را در 0.05 دلار تجربه کرد. در حال حاضر در اوایل سال 2023 توکن ELF در محدوده 0.18 دلاری در نوسان است.

خرید ای اِلف

ارز دیجیتال ای اِلف یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای اِلف به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای اِلف خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای اِلف در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای اِلف خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای اِلف خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای اِلف

فروش ای اِلف در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای اِلف، مقدار ای اِلف مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای اِلف در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای اِلف در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای اِلف

خرید و فروش ای اِلف در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای اِلف خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای اِلف به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای اِلف خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای اِلف خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای اِلف بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای اِلف

برای ذخیره ای اِلف، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای اِلف شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای اِلف مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای اِلف است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای اِلف نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای اِلف خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای اِلف

قیمت ای اِلف در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای اِلف تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای اِلف، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای اِلف قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای اِلف و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای اِلف را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای اِلف را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری ELF کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ELF را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ELF بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ELF بخرید.

توکن الف (ELF) چه کاربردهایی دارد؟

توکن‌های ELF برای پرداخت هزینه‌های منابع در پلتفرم مانند استقرار قراردادهای هوشمند، عملیات و ارتقای سیستم‌ها (هزینه‌های تراکنش، هزینه‌های انتقال داده‌های میان زنجیره‌ای) استفاده می‌شوند. همچنین جامعه را قادر می‌سازد تا در مورد تصمیم‌گیری‌های اصلی، مانند انتخاب نودهای استخراج، معرفی ویژگی‌های جدید به سیستم و سایر تصمیم‌های اصلی، رأی دهند.

بهترین کیف پول برای نگهداری ELF کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا الف (ELF) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، الف (ELF) بخرید.

زمان دریافت الف (ELF) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال الف (ELF) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، الف (ELF) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز الف (ELF) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت الف (ELF) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت الف (ELF) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت الف (ELF) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023