خرید ارز دیجیتال ACoconut | فروش ای کوکونات | قیمت لحظه‌ای AC

ای کوکونات

AC - ACoconut
0.08748تتر
12.226%

قیمت خرید ای کوکونات

قیمت فروش ای کوکونات

4,575.204تومان
4,531.464تومان
(5,073)

حجم معاملات ای کوکونات

61,387,985تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,575.204تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,075.216تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای کوکونات

ارز دیجیتال ای کوکونات زنجیره‌ای از پروتکل‌های مختلف است که برای انتقال نقدینگی در میان سیستم‌های غیرمتمرکز ایجاد شده است. در حال حاضر یکی از مشکلاتی که برای کاربران و معاملات آنها سختی زیادی ایجاد کرده است، کمبود نقدینگی در پلتفرم‌های غیرمتمرکز یا متصل نبودن آنها به یکدیگر است. جریان یافتن نقدینگی در میان این پلتفرم‌ها باعث می‌شود معاملات به راحتی انجام شود و کارایی مارکت را بالا می‌برد. ACoconut زنجیره‌ای از پروتکل‌های باز است که برای انتقال نقدینگی در میان سیستم‌های غیرمتمرکز به صورتی کاملا روان و بدون قطعی ایجاد شده است. این پلتفرم برای حل مشکل نقدینگی راه‌حل‌هایی را تدارک دیده است. یکی از آنها acBTC است که سبدی از ارزهای دیجیتال را با پشتیبانی ارز دیجیتال بیت کوین تشکیل داده است. این راه حل انتقال ارز دیجیتال بیت کوین را در میان بلاک چین‌های لایه اول میسر می‌سازد. BTC+ راه حل دوم این سیستم است که امکان انتقال توکن‌های با استاندارد ERC20 BTC را در میان پروتکل‌های دیفای به وجود می‌آورد. حاکمیت در پلتفرم ACoconut به صورت غیرمتمرکز و از طریق دائوی آن انجام می‌شود. توکن حاکمیتی وکاربردی این شبکه نیز با نماد AC در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.

خرید ای کوکونات

ارز دیجیتال ای کوکونات یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای کوکونات به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای کوکونات خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای کوکونات در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای کوکونات خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای کوکونات خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای کوکونات

فروش ای کوکونات در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای کوکونات، مقدار ای کوکونات مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای کوکونات در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای کوکونات در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای کوکونات

خرید و فروش ای کوکونات در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای کوکونات خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای کوکونات به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای کوکونات خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای کوکونات خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای کوکونات بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای کوکونات

برای ذخیره ای کوکونات، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای کوکونات شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای کوکونات مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای کوکونات است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای کوکونات نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای کوکونات خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای کوکونات

قیمت ای کوکونات در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای کوکونات تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای کوکونات، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای کوکونات قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای کوکونات و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای کوکونات را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای کوکونات را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023