خرید ارز دیجیتال ایس کوئست | فروش ارز دیجیتال AceQuest | قیمت لحظه‌ای ACE

ایس کوئست

ACE - AceQuest
4.719تتر
3.92%

قیمت ایس کوئست

269,454تومان
(10,558)

حجم معاملات ایس کوئست

1,560,126,099تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
285,785تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
269,454تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایس کوئست

ایس کوئست یک پلتفرم گیمینگ ارزهای دیجیتال است که بلاک چین، بازی‌های ویدئویی و امور مالی غیرمتمرکز را با هم ترکیب کرده است. AceQuest می‌خواهد اکوسیستمی را برای کاربران خود ایجاد کند تا بتوانند از بازی‌ها و امکانات سرمایه‌گذاری به صورتی نامحدودی سود ببرند و در فضایی غیرمتمرکز تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. در این پلتفرم توکن‌های غیرمثلی یا ان اف تی‌ها نقش مهمی را بازی می‌کنند و بازیکنان با استفاده از آنها می‌توانند مالکیت کامل دارایی‌های خود را در بازی به دست بگیرند. تمام شخصیت‌ها و افلام و ادوات در این بازی بلاک چینی به صورت ان اف تی هستند و با کمک توکن بومی پلتفرم که ACE نام دارد می‌توان آنها را خرید و فروش کرد.

خرید ایس کوئست

ارز دیجیتال ایس کوئست یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایس کوئست به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایس کوئست خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایس کوئست در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایس کوئست خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایس کوئست خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایس کوئست

فروش ایس کوئست در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایس کوئست، مقدار ایس کوئست مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایس کوئست در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایس کوئست در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایس کوئست

خرید و فروش ایس کوئست در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایس کوئست خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایس کوئست به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایس کوئست خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایس کوئست خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایس کوئست بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایس کوئست

برای ذخیره ایس کوئست، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایس کوئست شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایس کوئست مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایس کوئست است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایس کوئست نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایس کوئست خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایس کوئست

قیمت ایس کوئست در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایس کوئست تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایس کوئست، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایس کوئست قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایس کوئست و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایس کوئست را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایس کوئست را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ایس کوئست

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ایس کوئست دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023