فروش و خرید ACM | قیمت لحظه‌ای فن توکن آ ث میلان AC Milan Fan Token

فن توکن آ ث میلان

ACM - AC Milan Fan Token
2.307تتر
1.13%

قیمت فن توکن آ ث میلان

130,114تومان
(24,261)

حجم معاملات فن توکن آ ث میلان

966,200,266تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
130,340تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
127,746تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فن توکن آ ث میلان

فن توکن آث میلان با نماد ACM توکن هواداری باشگاه فوتبال آث میلان است که به طرفداران این باشگاه‌ امکان می‌دهد در تصمیم‌گیری باشگاه‌ سهم داشته باشند، جوایز وی آی پی کسب کنند، به رویدادهای انحصاری دسترسی داشته باشند و همچنین این شانس را پیدا کنند تا به عنوان یک سوپرفن شناخته شوند. از سوی دیگر، توکن هواداری acm به‌عنوان دریچه‌ای عمل می‌کند که به همه هواداران میلان اجازه می‌دهد در هر جای دنیا که باشند وفاداری و حمایت خود را از تیم نشان دهند. فن توکن ACM نیز مانند دیگر توکن‌های وفاداری به طرفداران اجازه می‌دهد با رای دادن به نظرسنجی‌های تیم، در نحوه مدیریت تیم اعمال نفوذ کند. نمونه‌هایی از تغییراتی که هولدرهای ارز دیجیتال ACM می‌توانند ایجاد کنند شامل انتخاب طرح‌ پیراهن تیم، نام‌گذاری محل‌های تمرین و انتخاب رویداد بعدی هواداران است. هر چه تعداد توکن‌های شما بیشتر باشد، سطح نفوذ بالاتری در تصمیمات باشگاه خواهید داشت. ارز دیجیتال acm روی زنجیره جانبی چیلیز (CHZ) ساخته شده است که خود روی اتریوم قرار دارد. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال acm در زمان ورود به بازار ۶.۴ دلار بود.

خرید فن توکن آ ث میلان

ارز دیجیتال فن توکن آ ث میلان یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فن توکن آ ث میلان به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فن توکن آ ث میلان خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فن توکن آ ث میلان در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فن توکن آ ث میلان خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فن توکن آ ث میلان خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فن توکن آ ث میلان

فروش فن توکن آ ث میلان در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فن توکن آ ث میلان، مقدار فن توکن آ ث میلان مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فن توکن آ ث میلان در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فن توکن آ ث میلان در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فن توکن آ ث میلان

خرید و فروش فن توکن آ ث میلان در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فن توکن آ ث میلان خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فن توکن آ ث میلان به تتر، نیاز نیست که ابتدا فن توکن آ ث میلان خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فن توکن آ ث میلان خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فن توکن آ ث میلان بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فن توکن آ ث میلان

برای ذخیره فن توکن آ ث میلان، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فن توکن آ ث میلان شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فن توکن آ ث میلان مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فن توکن آ ث میلان است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فن توکن آ ث میلان نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فن توکن آ ث میلان خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فن توکن آ ث میلان

قیمت فن توکن آ ث میلان در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فن توکن آ ث میلان تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فن توکن آ ث میلان، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فن توکن آ ث میلان قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فن توکن آ ث میلان و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فن توکن آ ث میلان را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فن توکن آ ث میلان را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه فن توکن آ ث میلان

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه فن توکن آ ث میلان دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023