خرید ارز دیجیتال ابیس ورلد | فروش ارز دیجیتال Abyss World | قیمت لحظه‌ای AWS

ابیس ورلد

AWT - Abyss World
0.001951تتر
4.04%

قیمت ابیس ورلد

126.4053تومان
(14,577)

حجم معاملات ابیس ورلد

17,363,165,801تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
143.9402تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
119.2773تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ابیس ورلد

ابیس ورلد یک بازی بلاک چینی نقش آفرینی است که در دنیای رمزآلود نوردینیان می‌گذرد. در این دنیای تاریک و رازآلود که مرز میان دنیای واقعی و نیروهای شر است، ماجراهای زیادی اتفاق می‌افتد و ارواح قهرمان در حال مبارزه با تاریکی هستند. گیمرها در این دنیای جذاب به جستجو می‌پردازند و باید در برابر مهاجمان بایستند. اقتصاد در دنیای بازی Abyss World با توکن بومی آن که با نماد AWT معامله می‌شود، مدیریت می‌شود. گیمرها می‌توانند با استفاده از این توکن مراودات مالی خود را انجام دهند و ان اف تی های زمین و آیتم‌های بازی را خرید و فروش کنند. توکنومیک توکن AWS به شکل زیر است:

  • ۵ درصد در حراج خصوصی به فروش رفته است.
  • ۵ درصد در حراج عمومی فروخته شده است.
  • ۲ درصد به لیست شدن در صرافی‌ها و استخرهای نقدینگی اختصاص دارد.
  • ۴۰ درصد مربوط به پاداش درون بازی است.
  • ۱۵ درصد برای تیم توسعه‌دهنده کنار گذاشته شده است.
  • ۲۰ درصد به خزانه اختصاص دارد.
  • ۱۳ درصد نیز برای مارکتینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

خرید ابیس ورلد

ارز دیجیتال ابیس ورلد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ابیس ورلد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ابیس ورلد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ابیس ورلد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ابیس ورلد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ابیس ورلد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ابیس ورلد

فروش ابیس ورلد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ابیس ورلد، مقدار ابیس ورلد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ابیس ورلد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ابیس ورلد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ابیس ورلد

خرید و فروش ابیس ورلد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ابیس ورلد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ابیس ورلد به تتر، نیاز نیست که ابتدا ابیس ورلد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ابیس ورلد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ابیس ورلد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ابیس ورلد

برای ذخیره ابیس ورلد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ابیس ورلد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ابیس ورلد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ابیس ورلد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ابیس ورلد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ابیس ورلد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ابیس ورلد

قیمت ابیس ورلد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ابیس ورلد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ابیس ورلد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ابیس ورلد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ابیس ورلد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ابیس ورلد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ابیس ورلد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ابیس ورلد

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ابیس ورلد دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023