خرید ارز دیجیتال 3DPass | فروش ارز دیجیتال تری دی پس | قیمت لحظه‌‌ای P3D

تری دی پس

P3D - 3DPass
0.01331تتر
0%

قیمت تری دی پس

783.959تومان
(6,852)

حجم معاملات تری دی پس

3,198,012,866تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
818.121تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
732.716تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تری دی پس

3DPass به عنوان یک پلتفرم همتا به همتا با فناوری منبع باز عمل می‌کند. این پلتفرم تخصصی در تبدیل اشیاء فیزیکی یا مجازی به هویت دیجیتالی امن و پایدار، معروف به HASH ID، دارد. این هویت دیجیتالی سپس می‌تواند به عنوان یک دارایی دیجیتالی ارزشمند به صورت یک توکن غیرقابل تعویض منحصر به فرد، یک ارز رمزنگاری شده پشتیبانی شده توسط شیء، یا یک رمز عبور که با اسکن کردن شیء قابل بازیابی است، مورد استفاده قرار گیرد. در مورد عرضه، 3DPass دارای عرضه گردشی 180.96 میلیون P3D از حداکثر عرضه 1.00 میلیارد P3D است. این ارز دیجیتال با مکانیزم اثبات کار عمل می‌کند یعنی برای صادر کردن توکن‌های جدید باید از ماینینگ استفاده کرد.

خرید تری دی پس

ارز دیجیتال تری دی پس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تری دی پس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تری دی پس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تری دی پس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تری دی پس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تری دی پس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تری دی پس

فروش تری دی پس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تری دی پس، مقدار تری دی پس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تری دی پس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تری دی پس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تری دی پس

خرید و فروش تری دی پس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تری دی پس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تری دی پس به تتر، نیاز نیست که ابتدا تری دی پس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تری دی پس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تری دی پس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تری دی پس

برای ذخیره تری دی پس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تری دی پس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تری دی پس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تری دی پس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تری دی پس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تری دی پس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تری دی پس

قیمت تری دی پس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تری دی پس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تری دی پس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تری دی پس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تری دی پس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تری دی پس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تری دی پس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه تری دی پس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه تری دی پس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023