قیمت لحظه‌ای تری ایر 3AIR | خرید، فروش و نگهداری ارز دیجیتال 3AIR

تری ایر

3AIR - 3AIR
0.003231تتر
46.123%

قیمت تری ایر

192.8907تومان
(25,305)

حجم معاملات تری ایر

937,334,918تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
376.0503تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
161.2497تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تری ایر

تری ایر اولین پلتفرم بلاک چینی است که امکان اتصال میلیون‌ها کاربر را به فضای اینترنت و دنیای غیرمتمرکز فراهم می‌کند. این پلتفرم مشکل اتصال کاربران آفریقایی را با یک اینترنت پرسرعت و با پنهای باند فوق العاده حل خواهد کرد. زمانی که کاربران بتوانند از طریق پلتفرم ارز دیجیتال 3air به اینترنت متصل شوند، این پلتفرم علاوه بر سرویس‌ اینترنت، سرویس‌های غیرمتمرکزی مانند دیفای، بانکینگ، وام‌دهی و مکانیز‌های درآمدی را نیز در اختیار آنها قرار خواهد داد. در این اکوسیستم غیرمتمرکز، کاربران نقش نودها را برعهده دارند. این نقش باعث می‌شود که همه بتوانند به شبکه متصل شوند و مالک قسمتی از آن باشند. همچنین امکان کسب درآمد از شبکه نیز برای آنها فراهم است. توکن بومی این پلتفرم با نماد 3AIR در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه ۸۳۰ میلیون عددی است و در تاریخ ۲۲ سپتامبر سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید تری ایر

ارز دیجیتال تری ایر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تری ایر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تری ایر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تری ایر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تری ایر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تری ایر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تری ایر

فروش تری ایر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تری ایر، مقدار تری ایر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تری ایر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تری ایر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تری ایر

خرید و فروش تری ایر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تری ایر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تری ایر به تتر، نیاز نیست که ابتدا تری ایر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تری ایر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تری ایر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تری ایر

برای ذخیره تری ایر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تری ایر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تری ایر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تری ایر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تری ایر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تری ایر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تری ایر

قیمت تری ایر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تری ایر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تری ایر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تری ایر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تری ایر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تری ایر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تری ایر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023