خرید مون 2MOON | فروش ارز دیجیتال 2MOON به همراه قیمت لحظه‌ای

2MOON

2MOON - 2MOON
0.000038تتر
0.574%

قیمت 2MOON

2.294824تومان
(17,298)

حجم معاملات 2MOON

25,446,578,225تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.720438تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.939644تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره 2MOON

مون با نماد 2MOON بهترین بازی مجهز به هوش مصنوعی است که در آن می توانید به کاوش، استعمار و ایجاد تمدنی پر رونق در ماه بپردازید! MOON که بر روی بلاک چین بایننس و با مشارکت فضانوردان ناسا و اسپیس ایکس توسعه یافته است، یک بازی تعاملی است که شما را به ماجراجویی خارج از این جهان می برد و فرصت های فراوانی را برای ایجاد کسب و کار، تشکیل جوامع و مشارکت در امور اجتماعی و اجتماعی ارائه می کند. فعالیت‌های سیاسی، همه در منظره‌ای جذاب از ماه.

خرید 2MOON

ارز دیجیتال 2MOON یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید 2MOON به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید 2MOON خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید 2MOON در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید 2MOON خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه 2MOON خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش 2MOON

فروش 2MOON در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش 2MOON، مقدار 2MOON مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش 2MOON در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش 2MOON در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل 2MOON

خرید و فروش 2MOON در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید 2MOON خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل 2MOON به تتر، نیاز نیست که ابتدا 2MOON خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، 2MOON خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل 2MOON بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول 2MOON

برای ذخیره 2MOON، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از 2MOON شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری 2MOON مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی 2MOON است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری 2MOON نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه 2MOON خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت 2MOON

قیمت 2MOON در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی 2MOON تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت 2MOON، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه 2MOON قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت 2MOON و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت 2MOON را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی 2MOON را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023