خرید دو هزار و بیست و چهار توکن 2024TOKEN | فروش ارز دیجیتال 2024TOKEN به همراه قیمت لحظه‌ای

۲۰۲۴ توکن

2024TOKEN - 2024TOKEN
0تتر
28.982%

قیمت ۲۰۲۴ توکن

0.000002تومان
(5,461)

حجم معاملات ۲۰۲۴ توکن

88,902,526تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000006تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000002تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ۲۰۲۴ توکن

به توکن میمی هیجان‌انگیز "2024TOKEN" خوش آمدید، جایی که ما با قدرت اژدها بر موج‌های دنیای کریپتو سوار می‌شویم! همزمان با ورود به سال اژدها، توکن $2024 آماده است تا برای شما شانس، سرگرمی، و هیجان فراوانی که همچون آتش‌فشان از اژدها بیرون می‌زند، به ارمغان بیاورد.

این توکن میمی، که الهام‌بخشیده از نمادهای فرهنگی قدرتمند و پر انرژی است، به دنبال ایجاد یک حضور پرشور در بازار ارزهای دیجیتال است. با تأکید بر قدرت و شکوه افسانه‌ای اژدها، $2024 قصد دارد تا نه تنها به عنوان یک دارایی دیجیتالی سرگرم‌کننده عمل کند، بلکه به عنوان نمادی از شجاعت و پیشروی در دنیای متغیر کریپتو نیز مطرح شود.

با این توکن، هواداران کریپتو می‌توانند در جشنی از سرگرمی و ماجراجویی شرکت کنند، در حالی که بخشی از یک جامعه پویا و فعال در حوزه ارزهای دیجیتالی هستند. توکن $2024 نه تنها به دنبال ارائه فرصت‌های مالی است، بلکه می‌خواهد تجربه‌ای به‌یادماندنی و پر از هیجان را برای کاربرانش فراهم آورد.

در مجموع، "2024TOKEN" بیش از یک توکن معمولی است؛ آن یک بیانیه‌ی هیجان و پویایی در عرصه رمزارزها است، که با الهام از قدرت و جلال افسانه‌ای اژدها، به دنبال ایجاد یک موج جدید در بازار کریپتو است.

خرید ۲۰۲۴ توکن

ارز دیجیتال ۲۰۲۴ توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ۲۰۲۴ توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ۲۰۲۴ توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ۲۰۲۴ توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ۲۰۲۴ توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ۲۰۲۴ توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ۲۰۲۴ توکن

فروش ۲۰۲۴ توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ۲۰۲۴ توکن، مقدار ۲۰۲۴ توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ۲۰۲۴ توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ۲۰۲۴ توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ۲۰۲۴ توکن

خرید و فروش ۲۰۲۴ توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ۲۰۲۴ توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ۲۰۲۴ توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ۲۰۲۴ توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ۲۰۲۴ توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ۲۰۲۴ توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ۲۰۲۴ توکن

برای ذخیره ۲۰۲۴ توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ۲۰۲۴ توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ۲۰۲۴ توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ۲۰۲۴ توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ۲۰۲۴ توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ۲۰۲۴ توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ۲۰۲۴ توکن

قیمت ۲۰۲۴ توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ۲۰۲۴ توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ۲۰۲۴ توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ۲۰۲۴ توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ۲۰۲۴ توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ۲۰۲۴ توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ۲۰۲۴ توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023