خرید وان سول پروتکل 1SOL | فروش ارز دیجیتال 1Sol Protocol به همراه قیمت لحظه‌ای

وان سول پروتکل

1SOL - 1Sol Protocol
0.005537تتر
8.841%

قیمت وان سول پروتکل

332.22تومان
(26,387)

حجم معاملات وان سول پروتکل

989,882,561تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
364.44تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
330.66تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وان سول پروتکل

وان سول پروتکل با نماد 1SOL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید وان سول پروتکل

ارز دیجیتال وان سول پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وان سول پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وان سول پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وان سول پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وان سول پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وان سول پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وان سول پروتکل

فروش وان سول پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وان سول پروتکل، مقدار وان سول پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وان سول پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وان سول پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وان سول پروتکل

خرید و فروش وان سول پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وان سول پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وان سول پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا وان سول پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وان سول پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وان سول پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وان سول پروتکل

برای ذخیره وان سول پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وان سول پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وان سول پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وان سول پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وان سول پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وان سول پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وان سول پروتکل

قیمت وان سول پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وان سول پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وان سول پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وان سول پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وان سول پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وان سول پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وان سول پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023