خرید ارز دیجیتال 1MillionNFTs | فروش و قیمت لحظه‌ای 1MIL

وان میلیون ان اف تی

1MIL - 1MillionNFTs
0.16342تتر
9.246%

قیمت وان میلیون ان اف تی

8,154.658تومان
(14,978)

حجم معاملات وان میلیون ان اف تی

1,351,741,137تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9,019.425تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,924.12تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وان میلیون ان اف تی

وان میلیون ان اف تیز یک صفحه بزرگ با ابعاد ۱۰۰۰۰ در ۱۰۰۰۰ است. این صفحه بزرگ قرار است با بیش از صدها تصویر پر شود. هر کاربری می‌تواند این قطعات را پر کند و یک ان اف تی با استاندارد ERC-721 به وجود بیاورد و این ان اف تی‌ها را خرید و فروش کند یا ان اف تی‌های جدید مینت کند. هر قسمت از این تصویر بزرگ یک آدرس برای خود دارد و عنوان و توصیفات مشخص دارد. ارز دیجیتال 1MillionNFTs هم یک سرمایه‌گذاری است و هم یک پروژه خلاقانه است که در آینده می‌توان به یک تصویر بزرگ و یک اثر هنری بزرگ و ارزشمند تبدیل شود که افراد و هنرمندان زیادی در آن دخیل هستند. ذات این اثر غیر قابل پیش بینی است و هیچ کس نمی‌تواند پیش بینی کند که در یک سال آینده به چه شکلی درخواهد آمد. توکن بومی ارز دیجیتال 1MillionNFTs توکن 1MIL است که دارای محدودیت ۱۰ میلیون عددی است. ۷۳ درصد از این توکن به فاندیشن وان میلیون ان اف تی اختصاص دارد، ۱۰ درصد به تیم، ۸ درصد به مشاوران آن، ۵ درصد در حراج عمومی و ۵ درصد در حراج خصوصی به فروش گذاشته می‌شود.

خرید وان میلیون ان اف تی

ارز دیجیتال وان میلیون ان اف تی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وان میلیون ان اف تی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وان میلیون ان اف تی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وان میلیون ان اف تی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وان میلیون ان اف تی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وان میلیون ان اف تی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وان میلیون ان اف تی

فروش وان میلیون ان اف تی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وان میلیون ان اف تی، مقدار وان میلیون ان اف تی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وان میلیون ان اف تی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وان میلیون ان اف تی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وان میلیون ان اف تی

خرید و فروش وان میلیون ان اف تی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وان میلیون ان اف تی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وان میلیون ان اف تی به تتر، نیاز نیست که ابتدا وان میلیون ان اف تی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وان میلیون ان اف تی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وان میلیون ان اف تی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وان میلیون ان اف تی

برای ذخیره وان میلیون ان اف تی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وان میلیون ان اف تی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وان میلیون ان اف تی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وان میلیون ان اف تی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وان میلیون ان اف تی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وان میلیون ان اف تی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وان میلیون ان اف تی

قیمت وان میلیون ان اف تی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وان میلیون ان اف تی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وان میلیون ان اف تی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وان میلیون ان اف تی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وان میلیون ان اف تی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وان میلیون ان اف تی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وان میلیون ان اف تی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023