0.1278 تتر -8.190٪
 • خرید:
  4,230 تومان
 • فروش:
  4,166 تومان
 • حجم بازار:
  170,938,263,800 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.1278 تتر
 • بالاترین :
  0.127800 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.127800 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.1278 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,100 تومان
کپی شد.

 سیویک چیست؟ آموزش خرید و فروش سیویک

درباره سیویک سیویک چیست؟

سیویک با نماد CVC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. سیویک یک ارز دیجیتال رمزپایه یا رمزنگاری شده است. ارز سیویک در عمل یک توکن غیر قابل استخراج است. توکن های غیر قابل استخراج در ابتدا توسط خالق آن توکن استخراج شده اند و سپس به عموم عرضه می شوند.برای خرید و فروش سیویک کلیک کنید

تاریخچه قیمت سیویک

نمودار لحظه ای

خرید و فروش سیویک در بیت برگ

مراحل خرید و فروش سیویک در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش سیویک

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه سیویک یا ریال

در فرایند خرید و فروش سیویک چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Civic در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید سیویک

خرید سیویک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول سیویک

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت سیویک


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول سیویک خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول سیویک به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید سیویک احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Civic در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش سیویک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال سیویک و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش سیویک در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار سیویک مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس سیویک بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس سیویک بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Civic در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش سیویک مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش سیویک به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره سیویک

سیویک چیست؟

سیویک با نماد CVC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری CVC کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز CVC را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا CVC بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، CVC بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.