0.741 تتر -7.721٪
 • خرید:
  24,453 تومان
 • فروش:
  24,083 تومان
 • حجم بازار:
  124,691,655,000 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.741 تتر
 • بالاترین :
  0.741000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.741000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.741 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,000 تومان
کپی شد.

 سلو چیست؟ آموزش خرید و فروش سلو

درباره سلو سلو چیست؟

سلو با نماد CELO یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. Celo یک اکوسیستم بلاکچین است که بر افزایش میزان ارز رمزنگاری شده در میان کاربران گوشی های هوشمند متمرکز است.برای خرید و فروش سلو کلیک کنید

تاریخچه قیمت سلو

نمودار لحظه ای

خرید و فروش سلو در بیت برگ

مراحل خرید و فروش سلو در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش سلو

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه سلو یا ریال

در فرایند خرید و فروش سلو چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Celo در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید سلو

خرید سلو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول سلو

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت سلو


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول سلو خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول سلو به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید سلو احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Celo در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش سلو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال سلو و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش سلو در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار سلو مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس سلو بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس سلو بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Celo در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش سلو مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش سلو به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره سلو

از کجا CELO بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، CELO بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.