0.1675 تتر -5.793٪
 • خرید:
  5,327 تومان
 • فروش:
  5,243 تومان
 • حجم بازار:
  184,077,288,876 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.1675 تتر
 • بالاترین :
  0.193000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.164300 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.1675 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 کارتزی چیست؟ آموزش خرید و فروش کارتزی

درباره کارتزی کارتزی چیست؟

کارتزی با نماد CTSI یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Cartesi در حال ساخت یک سیستم عامل برای برنامه های غیر متمرکز است.برای خرید و فروش کارتزی کلیک کنید

تاریخچه قیمت کارتزی

نمودار لحظه ای

خرید و فروش کارتزی در بیت برگ

مراحل خرید و فروش کارتزی در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش کارتزی

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه کارتزی یا ریال

در فرایند خرید و فروش کارتزی چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Cartesi در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید کارتزی

خرید کارتزی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول کارتزی

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت کارتزی


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول کارتزی خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول کارتزی به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید کارتزی احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Cartesi در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش کارتزی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال کارتزی و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش کارتزی در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار کارتزی مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس کارتزی بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس کارتزی بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Cartesi در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش کارتزی مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش کارتزی به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره کارتزی

کارتزی چیست؟

کارتزی با نماد CTSI یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری CTSI کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز CTSI را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا CTSI بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، CTSI بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.