0 تتر
 • خرید:
  0 تومان
 • فروش:
  0 تومان
 • حجم بازار:
  0 تومان
 • آخرین قیمت:
  0 تتر
 • بالاترین :
  0.000000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.000000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 بیت تورنت چیست؟ آموزش خرید و فروش بیت تورنت

درباره بیت تورنت بیت تورنت چیست؟

بیت تورنت با نماد BTT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش TRC20 بر بستر بلاکچین TRX قرار دارد. امروزه بسیاری از کاربران اینترنت با پروتکل همتا به همتا BitTorrent اختراع شده توسط برام کوهن که توسط مشتریان تورنت امروزه در سراسر جهان استفاده می شود آشنا هستند. بیت تورنت یا BTT ، یک ابزار مبتنی بر بلاکچین ترون است پروتکل آشنای خود را گسترش می دهد تا یک اقتصاد مبتنی بر توکن برای شبکه سازی ، پهنای باند و منابع ذخیره سازی در شبکه BitTorrent موجود ایجاد کند ، بنابراین راهی برای شبکه فراهم می کند. برای خرید و فروش بیت تورنت کلیک کنید

تاریخچه قیمت بیت تورنت

نمودار لحظه ای

خرید و فروش بیت تورنت در بیت برگ

مراحل خرید و فروش بیت تورنت در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش بیت تورنت

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه بیت تورنت یا ریال

در فرایند خرید و فروش بیت تورنت چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش BitTorrent در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید بیت تورنت

خرید بیت تورنت در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول بیت تورنت

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت بیت تورنت


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول بیت تورنت خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول بیت تورنت به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید بیت تورنت احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید BitTorrent در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش بیت تورنت در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال بیت تورنت و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش بیت تورنت در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار بیت تورنت مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس بیت تورنت بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس بیت تورنت بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش BitTorrent در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش بیت تورنت مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش بیت تورنت به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره بیت تورنت

از کجا BTT بخریم؟

در بین صرافی های ایرانی ارزدیجیتال معدود سایت هایی هستند که توکن های TRC20 مانند بیت تورنت را معامله کند، بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، BTT بخرید.

توکن ترونی چیست؟

توکن های ترونی که با علامت TRC20 معرفی می‌شوند، توکن هایی هستند که بر بستر شبکه ترون عرضه شده اند و از بلاکچین مختص به خود استفاده نمی کنند.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.