0.84 تتر -7.08٪
 • خرید:
  26,712 تومان
 • فروش:
  26,292 تومان
 • حجم بازار:
  211,034,936,482 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.84 تتر
 • بالاترین :
  0.937000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.836000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.84 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 بلا پروتکل چیست؟ آموزش خرید و فروش بلا پروتکل

درباره بلا پروتکل بلا پروتکل چیست؟

بلا پروتکل با نماد BEL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Bella Protocol پلتفرمی است که مجموعه ای از محصولات DeFi را برای ساده سازی و دسترسی بیشتر به بانکداری رمزنگاری ارائه می دهد.برای خرید و فروش بلا پروتکل کلیک کنید

تاریخچه قیمت بلا پروتکل

نمودار لحظه ای

خرید و فروش بلا پروتکل در بیت برگ

مراحل خرید و فروش بلا پروتکل در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش بلا پروتکل

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه بلا پروتکل یا ریال

در فرایند خرید و فروش بلا پروتکل چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Bella Protocol در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید بلا پروتکل

خرید بلا پروتکل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول بلا پروتکل

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت بلا پروتکل


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول بلا پروتکل خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول بلا پروتکل به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید بلا پروتکل احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Bella Protocol در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش بلا پروتکل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال بلا پروتکل و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش بلا پروتکل در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار بلا پروتکل مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس بلا پروتکل بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس بلا پروتکل بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Bella Protocol در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش بلا پروتکل مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش بلا پروتکل به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره بلا پروتکل

بهترین کیف پول برای نگهداری BEL کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز BEL را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا BEL بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، BEL بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.