6.205 تتر 0.502٪
 • خرید:
  230,206 تومان
 • فروش:
  227,103 تومان
 • حجم بازار:
  539,892,185,000 تومان
 • آخرین قیمت:
  6.205 تتر
 • بالاترین :
  6.205000 تتر
 • پایین‌ترین :
  6.205000 تتر
 • آخرین قیمت:
  6.205 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,100 تومان
کپی شد.

 بالانسر چیست؟ آموزش خرید و فروش بالانسر

درباره بالانسر بالانسر چیست؟

بالانسر با نماد BAL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Balancer یک سازنده خودکار بازار ، مبادله غیرمتمرکز و پروتکل ذخیره نقدینگی است که بر روی Ethereum ساخته شده است و به کاربران امکان می دهد نقدینگی چندین دارایی را به طور همزمان فراهم کنند. توکن BAL Balancer به عنوان یک کریپتو اصلی به پروژه کمک می کند تا ویژگی هایی مانند جوایز صدور و استخرهای لیست سفید برای استخراج نقدینگی را تعیین کند. هنگامی که کاربران ترید می کنند ، سفارشات آنها توسط چندین استخر با قیمت بهتر و لغزش کمتر پر می شود.برای خرید و فروش بالانسر کلیک کنید

تاریخچه قیمت بالانسر

نمودار لحظه ای

خرید و فروش بالانسر در بیت برگ

مراحل خرید و فروش بالانسر در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش بالانسر

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه بالانسر یا ریال

در فرایند خرید و فروش بالانسر چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Balancer در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید بالانسر

خرید بالانسر در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول بالانسر

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت بالانسر


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول بالانسر خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول بالانسر به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید بالانسر احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Balancer در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش بالانسر در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال بالانسر و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش بالانسر در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار بالانسر مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس بالانسر بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس بالانسر بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Balancer در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش بالانسر مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش بالانسر به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره بالانسر

بهترین کیف پول برای نگهداری BAL کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز BAL را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا BAL بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، BAL بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.