8.5 تتر -4.171٪
 • خرید:
  270,300 تومان
 • فروش:
  266,050 تومان
 • حجم بازار:
  19,760,380,652 تومان
 • آخرین قیمت:
  8.5 تتر
 • بالاترین :
  8.960000 تتر
 • پایین‌ترین :
  8.400000 تتر
 • آخرین قیمت:
  8.5 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 آگور ورژن ۲ چیست؟ آموزش خرید و فروش آگور ورژن ۲

درباره آگور ورژن ۲ آگور ورژن ۲ چیست؟

آگور ورژن ۲ با نماد REP یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.Augur (REP) به منظور مهار خرد مردم از طریق بازارهای پیش بینی در پروتكلی است كه توسط دارندگان رمز اعتبار مبتنی بر Ethereum متعلق و اداره می شود.برای خرید و فروش آگور ورژن ۲ کلیک کنید

تاریخچه قیمت آگور ورژن ۲

نمودار لحظه ای

خرید و فروش آگور ورژن ۲ در بیت برگ

مراحل خرید و فروش آگور ورژن ۲ در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش آگور ورژن ۲

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه آگور ورژن ۲ یا ریال

در فرایند خرید و فروش آگور ورژن ۲ چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Augur v2 در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید آگور ورژن ۲

خرید آگور ورژن ۲ در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول آگور ورژن ۲

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت آگور ورژن ۲


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول آگور ورژن ۲ خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول آگور ورژن ۲ به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید آگور ورژن ۲ احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Augur v2 در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش آگور ورژن ۲ در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال آگور ورژن ۲ و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش آگور ورژن ۲ در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار آگور ورژن ۲ مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس آگور ورژن ۲ بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس آگور ورژن ۲ بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Augur v2 در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش آگور ورژن ۲ مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش آگور ورژن ۲ به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره آگور ورژن ۲

بهترین کیف پول برای نگهداری REP کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز REP را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا REP بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، REP بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.