10.3 تتر -2.738٪
 • خرید:
  320,330 تومان
 • فروش:
  315,180 تومان
 • حجم بازار:
  162,805,773,183 تومان
 • آخرین قیمت:
  10.3 تتر
 • بالاترین :
  10.900000 تتر
 • پایین‌ترین :
  10.220000 تتر
 • آخرین قیمت:
  10.3 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,100 تومان
کپی شد.

 آکشن چیست؟ آموزش خرید و فروش آکشن

درباره آکشن آکشن چیست؟

بانس آکشن (BounceAuction) یک پلتفرم مبادله توکن غیرمتمرکز است که بر روی اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است و به کاربران امکان می دهد استخرهای مبادله‌ای با قیمت‌های ثابت یا پویا ایجاد کنند.برای خرید و فروش آکشن کلیک کنید

تاریخچه قیمت آکشن

نمودار لحظه ای

خرید و فروش آکشن در بیت برگ

مراحل خرید و فروش آکشن در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش آکشن

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه آکشن یا ریال

در فرایند خرید و فروش آکشن چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Auction در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید آکشن

خرید آکشن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول آکشن

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت آکشن


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول آکشن خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول آکشن به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید آکشن احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Auction در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش آکشن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال آکشن و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش آکشن در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار آکشن مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس آکشن بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس آکشن بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Auction در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش آکشن مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش آکشن به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره آکشن

توکن AUCTION چه کاربردهایی دارد؟

پاداش تامین نقدینگی: توکن‌های AUCTION روزانه به عنوان پاداش بین افرادی که نقدینگی این پلتفرم را تامین می‌کنند توزیع می‌شود. حاکمیت: کاربران می توانند توکن های AUCTION را سپرده گذاری (استیک) کنند و در رای گیری‌های حاکمیتی شرکت کنند. توکن‌های AUCTION به رای دهندگان به عنوان پاداش داده می‌شود. اشتراک کارمزد تراکنش: 0.20 درصد از کارمزد تراکنش‌هایی که در این پلتفرم دریافت می‌شود بین سپرگذاران (استیک کننده‌های) این پلتفرم توزیع می‌شود.

چند نوع استخر نقدینگی در پلتفرم AUCTION موجود است؟

دو نوع استخر نقدینگی در این پلتفرم پشتیبانی می‌شود: استخر نقدینگی با نسبت ثابت و استخر نقدینگی با نسبت متغیر.

بهترین کیف پول برای نگهداری AUCTION کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا آکشن (AUCTION) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، آکشن (AUCTION) بخرید.

زمان دریافت آکشن (AUCTION) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال آکشن (AUCTION) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، آکشن (AUCTION) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز آکشن (AUCTION) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت آکشن (AUCTION) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت آکشن (AUCTION) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت آکشن (AUCTION) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.