0.3182 تتر 1.820٪
 • خرید:
  10,596 تومان
 • فروش:
  10,437 تومان
 • حجم بازار:
  2,300,246,084,700 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.3182 تتر
 • بالاترین :
  0.318200 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.318200 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.3182 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,300 تومان
کپی شد.

 الگوراند چیست؟ آموزش خرید و فروش الگوراند

درباره الگوراند الگوراند چیست؟

الگوراند با نماد ALGO یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. الگوراند یک بلاک‌چین خالص برمبنای اثبات سهم هست که مشارکت ، محافظت و سرعت کامل در یک شبکه واقعاً غیرمتمرکز را تضمین می کند.برای خرید و فروش الگوراند کلیک کنید

تاریخچه قیمت الگوراند

نمودار لحظه ای

خرید و فروش الگوراند در بیت برگ

مراحل خرید و فروش الگوراند در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش الگوراند

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه الگوراند یا ریال

در فرایند خرید و فروش الگوراند چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Algorand در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید الگوراند

خرید الگوراند در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول الگوراند

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت الگوراند


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول الگوراند خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول الگوراند به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید الگوراند احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Algorand در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش الگوراند در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال الگوراند و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش الگوراند در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار الگوراند مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس الگوراند بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس الگوراند بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Algorand در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش الگوراند مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش الگوراند به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره الگوراند

الگوراند چیست؟

الگوراند با نماد ALGO یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است.

بهترین کیف پول برای نگهداری الگوراند چیست؟

از بین کیف پول هایی که ارز ALGO را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

زمان دریافت الگوراند در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال الگوراند در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، ALGO بصورت آنی ارسال میگردد. در خرید دوم به بعد، واریز ALGO در لحظه بصورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.