0.00498 تتر -3.107٪
 • خرید:
  159 تومان
 • فروش:
  156 تومان
 • حجم بازار:
  22,520,224,524 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.00498 تتر
 • بالاترین :
  0.005230 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.004910 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.00498 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 آکروپلیس چیست؟ آموزش خرید و فروش آکروپلیس

درباره آکروپلیس آکروپلیس چیست؟

آکروپلیس با نماد AKRO یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Akropolis شرکتی است که یک پروتکل مالی غیرمتمرکز مبتنی بر Ethereum را اداره می کند و می خواهد یک اکوسیستم مالی مستقل برای پس انداز و رشد ثروت ، از جمله سرمایه گذاری و وام فراهم کند.برای خرید و فروش آکروپلیس کلیک کنید

تاریخچه قیمت آکروپلیس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش آکروپلیس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش آکروپلیس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش آکروپلیس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه آکروپلیس یا ریال

در فرایند خرید و فروش آکروپلیس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Akropolis در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید آکروپلیس

خرید آکروپلیس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول آکروپلیس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت آکروپلیس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول آکروپلیس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول آکروپلیس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید آکروپلیس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Akropolis در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش آکروپلیس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال آکروپلیس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش آکروپلیس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار آکروپلیس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس آکروپلیس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس آکروپلیس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Akropolis در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش آکروپلیس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش آکروپلیس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره آکروپلیس

بهترین کیف پول برای نگهداری AKRO کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز AKRO را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا AKRO بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، AKRO بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.