11.739 تتر -2.662٪
 • خرید:
  390,909 تومان
 • فروش:
  385,039 تومان
 • حجم بازار:
  0 تومان
 • آخرین قیمت:
  11.739 تتر
 • بالاترین :
  11.739000 تتر
 • پایین‌ترین :
  11.739000 تتر
 • آخرین قیمت:
  11.739 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,300 تومان
کپی شد.

 سانتوس فن توکن چیست؟ آموزش خرید و فروش سانتوس فن توکن

درباره سانتوس فن توکن سانتوس فن توکن چیست؟

فن توکن سانتوس اف سی، یک توکن کاربردی BEP-20 است که برای متحول کردن تجربه هواداران، برای همه طرفداران باشگاه سانتوس طراحی شده است. این توکن به طرفداران سانتوس اف سی اجازه می دهد تا در نظرسنجی‌های تیمی شرکت کنند، کلکسیون های دیجیتالی را شکار کنند، NFT ها را خریداری کنند و از ویژگی های بازی محوری که با جوایز طرفداران یا تجربیات عالی گره خورده است لذت ببرند.برای خرید و فروش سانتوس فن توکن کلیک کنید

تاریخچه قیمت سانتوس فن توکن

نمودار لحظه ای

خرید و فروش سانتوس فن توکن در بیت برگ

مراحل خرید و فروش سانتوس فن توکن در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش سانتوس فن توکن

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه سانتوس فن توکن یا ریال

در فرایند خرید و فروش سانتوس فن توکن چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Santos FC Fan Token در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید سانتوس فن توکن

خرید سانتوس فن توکن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول سانتوس فن توکن

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت سانتوس فن توکن


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول سانتوس فن توکن خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول سانتوس فن توکن به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید سانتوس فن توکن احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Santos FC Fan Token در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش سانتوس فن توکن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال سانتوس فن توکن و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش سانتوس فن توکن در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار سانتوس فن توکن مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس سانتوس فن توکن بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس سانتوس فن توکن بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Santos FC Fan Token در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش سانتوس فن توکن مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش سانتوس فن توکن به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره سانتوس فن توکن

بهترین کیف پول برای نگهداری Santos کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

توکن SANTOS چه کاربردی دارد؟

مشارکت: دارندگان توکن SANTOS می‌توانند در جلسات رای‌گیری مربوط به مشارکت طرفداران در پلتفرم بایننس فن توکن شرکت کنند. تجارت الکترونیک: توکن SANTOS را می توان در اکوسیستم تجارت الکترونیک Santos FC گنجانده و با استفاده از Binance Pay برای کالاها، بلیط های روز مسابقه، عضویت ها و موارد دیگر از آن استفاده کرد. مزایا: دارندگان توکن SANTOS می توانند با مشارکت با Santos FC در پلتفرم بایننس فن توکن، یک بار در زندگی از مزایایی برخوردار شوند، از جمله کالاهای امضا شده، ملاقات و احوالپرسی با یک بازیکن فوتبال یا اسطوره و تجربیات دیگر. گیمیفیکیشن: دارندگان توکن SANTOS می توانند به چندین ویژگی بازی محوری در پلتفرم توکن فن بایننس دسترسی داشته باشند. کمک مالی به باشگاه: دارندگان توکن SANTOS می‌توانند مستقیماً به تیم محبوب خود کمک مالی کنند و نشان اثبات وفاداری دریافت کنند.

از کجا SANTOS بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، SANTOS بخرید.

زمان دریافت SANTOS در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال SANTOS در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، SANTOS بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز SANTOS در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت SANTOS در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت SANTOS همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت SANTOS است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.