0.603 تتر -4.134٪
 • خرید:
  19,175 تومان
 • فروش:
  18,874 تومان
 • حجم بازار:
  39,153,574,346 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.603 تتر
 • بالاترین :
  0.633000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.600000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.603 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 پاندی ایکس چیست؟ آموزش خرید و فروش پاندی ایکس

درباره پاندی ایکس پاندی ایکس چیست؟

پاندی ایکس با نماد NPXS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. پاندی ایکس پلتفرم باز است که از توسعه دهندگان بلاک چین، افراد دارای اموال و دارایی‌های دیجیتال و صاحبان کسب و کار برای استفاده آزادانه و انتقال دارایی های سفارشی دیجیتال خود بر روی این پلتفرم ، از جمله XWallet، XPOS و کارت های XPASS حمایت می‌کند.برای خرید و فروش پاندی ایکس کلیک کنید

تاریخچه قیمت پاندی ایکس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش پاندی ایکس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش پاندی ایکس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش پاندی ایکس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه پاندی ایکس یا ریال

در فرایند خرید و فروش پاندی ایکس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Pundi X در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید پاندی ایکس

خرید پاندی ایکس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول پاندی ایکس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت پاندی ایکس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول پاندی ایکس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول پاندی ایکس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید پاندی ایکس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Pundi X در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش پاندی ایکس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال پاندی ایکس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش پاندی ایکس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار پاندی ایکس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس پاندی ایکس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس پاندی ایکس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Pundi X در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش پاندی ایکس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش پاندی ایکس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره پاندی ایکس

از کجا پاندی NPXS بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، NPXS بخرید.

بهترین کیف پول برای نگهداری پاندی NPXS کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز NPXS را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.