5.245 تتر -3.478٪
 • خرید:
  166,791 تومان
 • فروش:
  164,169 تومان
 • حجم بازار:
  2,834,413,278,341 تومان
 • آخرین قیمت:
  5.245 تتر
 • بالاترین :
  5.531000 تتر
 • پایین‌ترین :
  5.166000 تتر
 • آخرین قیمت:
  5.245 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 نیر پروتکل چیست؟ آموزش خرید و فروش نیر پروتکل

درباره نیر پروتکل نیر پروتکل چیست؟

نیر پروتکل با نماد NEAR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. پروتکل NEAR یک بستر برنامه غیرمتمرکز است که برای استفاده از برنامه ها در وب طراحی شده است. این شبکه با مکانیزم اجماع Proof-of-Stake (PoS) به نام Nightshade کار می کند که هدف آن ارائه مقیاس پذیری و هزینه های پایدار است.برای خرید و فروش نیر پروتکل کلیک کنید

تاریخچه قیمت نیر پروتکل

نمودار لحظه ای

خرید و فروش نیر پروتکل در بیت برگ

مراحل خرید و فروش نیر پروتکل در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش نیر پروتکل

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه نیر پروتکل یا ریال

در فرایند خرید و فروش نیر پروتکل چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش NEAR Protocol در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید نیر پروتکل

خرید نیر پروتکل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول نیر پروتکل

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت نیر پروتکل


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول نیر پروتکل خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول نیر پروتکل به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید نیر پروتکل احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید NEAR Protocol در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش نیر پروتکل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال نیر پروتکل و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش نیر پروتکل در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار نیر پروتکل مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس نیر پروتکل بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس نیر پروتکل بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش NEAR Protocol در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش نیر پروتکل مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش نیر پروتکل به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره نیر پروتکل

از کجا NEAR بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، NEAR بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.