1.462 تتر -9.361٪
 • خرید:
  48,246 تومان
 • فروش:
  47,515 تومان
 • حجم بازار:
  305,408,598,000 تومان
 • آخرین قیمت:
  1.462 تتر
 • بالاترین :
  1.462000 تتر
 • پایین‌ترین :
  1.462000 تتر
 • آخرین قیمت:
  1.462 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,000 تومان
کپی شد.

 اینجکتیو پروتکل چیست؟ آموزش خرید و فروش اینجکتیو پروتکل

درباره اینجکتیو پروتکل اینجکتیو پروتکل چیست؟

اینجکتیو پروتکل با نماد INJ یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Inective Protocol خود را به عنوان اولین لایه 2 DEX توصیف می کند که پتانسیل کامل مشتقات غیرمتمرکز و DeFi بدون مرز را باز می کند.برای خرید و فروش اینجکتیو پروتکل کلیک کنید

تاریخچه قیمت اینجکتیو پروتکل

نمودار لحظه ای

خرید و فروش اینجکتیو پروتکل در بیت برگ

مراحل خرید و فروش اینجکتیو پروتکل در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش اینجکتیو پروتکل

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه اینجکتیو پروتکل یا ریال

در فرایند خرید و فروش اینجکتیو پروتکل چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Injective Protocol در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید اینجکتیو پروتکل

خرید اینجکتیو پروتکل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول اینجکتیو پروتکل

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت اینجکتیو پروتکل


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول اینجکتیو پروتکل خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول اینجکتیو پروتکل به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید اینجکتیو پروتکل احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Injective Protocol در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش اینجکتیو پروتکل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال اینجکتیو پروتکل و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش اینجکتیو پروتکل در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار اینجکتیو پروتکل مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس اینجکتیو پروتکل بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس اینجکتیو پروتکل بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Injective Protocol در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش اینجکتیو پروتکل مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش اینجکتیو پروتکل به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره اینجکتیو پروتکل

بهترین کیف پول برای نگهداری INJ کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز INJ را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا INJ بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، INJ بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.