0.02525 تتر -4.968٪
 • خرید:
  803 تومان
 • فروش:
  790 تومان
 • حجم بازار:
  503,557,962,658 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.02525 تتر
 • بالاترین :
  0.026680 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.024400 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.02525 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 هارمونی چیست؟ آموزش خرید و فروش هارمونی

درباره هارمونی هارمونی چیست؟

هارمونی با نماد ONE یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. توکن هارمونی در آغاز با استاندارد نگارش BEP2 در شبکه بایننس قرار داشت. پس از رشد حجم بازار و محبوبیت این ارز در بین کاربران هارمونی به شبکه مختص خود منتقل شد. این تیم سرمایه‌ی اولیه (seed money) دریافت کرده و ایده‌های جدیدی برای ایجاد مقیاس‌پذیری دارد. پروتکل هارمونی برای ایجاد یک بازار آزاد در مقیاس گوگل برای اقتصاد غیرمتمرکز است.برای خرید و فروش هارمونی کلیک کنید

تاریخچه قیمت هارمونی

نمودار لحظه ای

خرید و فروش هارمونی در بیت برگ

مراحل خرید و فروش هارمونی در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش هارمونی

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه هارمونی یا ریال

در فرایند خرید و فروش هارمونی چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Harmony در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید هارمونی

خرید هارمونی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول هارمونی

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت هارمونی


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول هارمونی خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول هارمونی به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید هارمونی احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Harmony در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش هارمونی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال هارمونی و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش هارمونی در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار هارمونی مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس هارمونی بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس هارمونی بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Harmony در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش هارمونی مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش هارمونی به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره هارمونی

هارمونی چیست؟

هارمونی با نماد ONE یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است.

بهترین کیف پول برای نگهداری هارمونی چیست؟

از بین کیف پول هایی که ارز ONE را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

قیمت هارمونی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت هارمونی همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت ONE است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.