0.0549 تتر -0.543٪
 • خرید:
  1,746 تومان
 • فروش:
  1,718 تومان
 • حجم بازار:
  179,734,416,455 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.0549 تتر
 • بالاترین :
  0.063600 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.054000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.0549 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 اف آی او پروتکل چیست؟ آموزش خرید و فروش اف آی او پروتکل

درباره اف آی او پروتکل اف آی او پروتکل چیست؟

اف آی او پروتکل با نماد FIO یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. پروتکل FIO (FIO) یک پروتکل بلاکچین است که هدف آن فراهم کردن راهی بهتر برای ارسال / دریافت ارز و توکن است. رمزارز FIO رمزارز اصلی کاربرد زیرساخت های زنجیره بلوک پروژه ، FIO Chain است و برای هزینه های کارمزد معاملات و حاکمیت بر روی زنجیره استفاده می شود.برای خرید و فروش اف آی او پروتکل کلیک کنید

تاریخچه قیمت اف آی او پروتکل

نمودار لحظه ای

خرید و فروش اف آی او پروتکل در بیت برگ

مراحل خرید و فروش اف آی او پروتکل در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش اف آی او پروتکل

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه اف آی او پروتکل یا ریال

در فرایند خرید و فروش اف آی او پروتکل چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش FIO Protocol در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید اف آی او پروتکل

خرید اف آی او پروتکل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول اف آی او پروتکل

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت اف آی او پروتکل


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول اف آی او پروتکل خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول اف آی او پروتکل به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید اف آی او پروتکل احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید FIO Protocol در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش اف آی او پروتکل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال اف آی او پروتکل و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش اف آی او پروتکل در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار اف آی او پروتکل مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس اف آی او پروتکل بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس اف آی او پروتکل بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش FIO Protocol در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش اف آی او پروتکل مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش اف آی او پروتکل به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره اف آی او پروتکل

بهترین کیف پول برای نگهداری FIO کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز FIO را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا FIO بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، FIO بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.