خرید ترامپ اینو TRUMPINU | فروش ارز دیجیتال TRUMPINU به همراه قیمت لحظه‌ای

ترامپ اینو

TRUMPINU - TRUMPINU
0تتر
50.2%

قیمت ترامپ اینو

0.000025تومان
(14,249)

حجم معاملات ترامپ اینو

112,265,712تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000025تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000015تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ترامپ اینو

ترامپ اینو با نماد Trumpinu یک پروژه میم کوینی است. این پروژه مدعی است که ترامپ اینو بازار ارزهای دیجیتال را دوباره به اوج خود برمی‌گرداند. ترامپ اینو نیز مانند سایر پروژه‌های میم کوینی دیگر نقشه مسیر خاصی ندارد و صرفا سوار بر هیجانات بازار، بالا و پایین می‌رود، این یعنی قمیت آن به مقدار بالایی به این هیجانات بسته است. لذا همیشه توصیه می‌شود در خرید میم کوین‌ها دقت شود و بدون تحقیق درباره پروژه اقدام به خرید یا فروش نکنید.

خرید ترامپ اینو

ارز دیجیتال ترامپ اینو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ترامپ اینو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ترامپ اینو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ترامپ اینو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ترامپ اینو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ترامپ اینو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ترامپ اینو

فروش ترامپ اینو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ترامپ اینو، مقدار ترامپ اینو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ترامپ اینو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ترامپ اینو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ترامپ اینو

خرید و فروش ترامپ اینو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ترامپ اینو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ترامپ اینو به تتر، نیاز نیست که ابتدا ترامپ اینو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ترامپ اینو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ترامپ اینو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ترامپ اینو

برای ذخیره ترامپ اینو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ترامپ اینو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ترامپ اینو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ترامپ اینو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ترامپ اینو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ترامپ اینو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ترامپ اینو

قیمت ترامپ اینو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ترامپ اینو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ترامپ اینو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ترامپ اینو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ترامپ اینو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ترامپ اینو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ترامپ اینو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023