خرید میم کوین ترامپ ۲۰۲۴ | فروش ارز دیجیتال TRUMP2024 | قیمت میم کوین ترامپ

ترامپ ۲۰۲۴

TRUMP2024 - TRUMP2024
0تتر
2.47%

قیمت ترامپ ۲۰۲۴

0.000105تومان
(9,270)

حجم معاملات ترامپ ۲۰۲۴

2,274,576,309تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000119تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000097تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ترامپ ۲۰۲۴

میم کوین دونالد ترامپ 2024 (TRUMP2024) یک پروژه ارز دیجیتال است که قدرت میم‌ها و میراث دونالد ترامپ را به کار می‌گیرد. این پروژه منحصر به فرد با هدف تحول در سیستم مالی سنتی و ایجاد یک جامعه پیرامون انعطاف‌پذیری، جاه‌طلبی و اعتماد به نفس طراحی شده است. پروژه بر ترویج یک جنبش در فضای کریپتو تمرکز دارد و به مشارکت در این انقلاب تشویق می‌کند. سکه دونالد ترامپ 2024 نمایانگر یک روند گسترده‌تر در دنیای ارزهای دیجیتال است که در آن شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی به الگوهایی برای ارزهای دیجیتال جدید تبدیل می‌شوند، درهم‌آمیزی فرهنگ میم، سیاست و فناوری مالی.

خرید ترامپ ۲۰۲۴

ارز دیجیتال ترامپ ۲۰۲۴ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ترامپ ۲۰۲۴ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ترامپ ۲۰۲۴ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ترامپ ۲۰۲۴ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ترامپ ۲۰۲۴ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ترامپ ۲۰۲۴ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ترامپ ۲۰۲۴

فروش ترامپ ۲۰۲۴ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ترامپ ۲۰۲۴، مقدار ترامپ ۲۰۲۴ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ترامپ ۲۰۲۴ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ترامپ ۲۰۲۴ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ترامپ ۲۰۲۴

خرید و فروش ترامپ ۲۰۲۴ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ترامپ ۲۰۲۴ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ترامپ ۲۰۲۴ به تتر، نیاز نیست که ابتدا ترامپ ۲۰۲۴ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ترامپ ۲۰۲۴ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ترامپ ۲۰۲۴ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ترامپ ۲۰۲۴

برای ذخیره ترامپ ۲۰۲۴، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ترامپ ۲۰۲۴ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ترامپ ۲۰۲۴ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ترامپ ۲۰۲۴ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ترامپ ۲۰۲۴ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ترامپ ۲۰۲۴ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ترامپ ۲۰۲۴

قیمت ترامپ ۲۰۲۴ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ترامپ ۲۰۲۴ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ترامپ ۲۰۲۴، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ترامپ ۲۰۲۴ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ترامپ ۲۰۲۴ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ترامپ ۲۰۲۴ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ترامپ ۲۰۲۴ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ترامپ ۲۰۲۴

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ترامپ ۲۰۲۴ دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023