خرید SOV SOV | فروش ارز دیجیتال SOV به همراه قیمت لحظه‌ای

شیب اورجینال ویژن

SOV - Shib Original Vision
0.637تتر
1.7%

قیمت شیب اورجینال ویژن

35,926تومان
(19,307)

حجم معاملات شیب اورجینال ویژن

1,480,833,013تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
36,011تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
35,233تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره شیب اورجینال ویژن

ارز دیجیتال شیب اورجینال ویژن با نماد SOV توکن بومی یک پروژه میم کوینی است. میم‌کوین‌ها دسته‌ای از ارزهای دیجیتال هستند که معمولا کاربرد مشخصی ندارند اما برخی از آنها مثل دوج کوین (DOGE) یا شیبا اینو با تکیه بر جامعه کاربران خود رشد زیادی را تجربه کرده‌اند و بعدها توانسته‌اند کاربردهایی پیدا کنند.

این میم کوین نیز مثل بسیاری از دیگر میم‌کوین‌ها به صورت یک پروژه آزمایشی آغاز شد و در حال حاضر کاربرد خاصی ندارد. ارز دیجیتال شیب اورجینال ویژن ادعا می‌کند که برای جامعه شیبا صادر شده است و نه فقط برای دوستان یا تیم سازنده یا سرمایه گذاران ثروتمند. این میم کوین به منظور حذف فساد شیبا و برای کسانی که به شیبا وفادار هستند ایجاد شده است. در هنگام خرید میم‌کوین‌ها، تحقیقات کاملی انجام دهید و  با آگاهی کامل اقدام به خرید کنید.

خرید شیب اورجینال ویژن

ارز دیجیتال شیب اورجینال ویژن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید شیب اورجینال ویژن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید شیب اورجینال ویژن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید شیب اورجینال ویژن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید شیب اورجینال ویژن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه شیب اورجینال ویژن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش شیب اورجینال ویژن

فروش شیب اورجینال ویژن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش شیب اورجینال ویژن، مقدار شیب اورجینال ویژن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش شیب اورجینال ویژن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش شیب اورجینال ویژن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل شیب اورجینال ویژن

خرید و فروش شیب اورجینال ویژن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید شیب اورجینال ویژن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل شیب اورجینال ویژن به تتر، نیاز نیست که ابتدا شیب اورجینال ویژن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، شیب اورجینال ویژن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل شیب اورجینال ویژن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول شیب اورجینال ویژن

برای ذخیره شیب اورجینال ویژن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از شیب اورجینال ویژن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری شیب اورجینال ویژن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی شیب اورجینال ویژن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری شیب اورجینال ویژن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه شیب اورجینال ویژن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت شیب اورجینال ویژن

قیمت شیب اورجینال ویژن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی شیب اورجینال ویژن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت شیب اورجینال ویژن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه شیب اورجینال ویژن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت شیب اورجینال ویژن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت شیب اورجینال ویژن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی شیب اورجینال ویژن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه شیب اورجینال ویژن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه شیب اورجینال ویژن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023