خرید ارز دیجیتال پاسواپ | فروش ارز دیجیتال PAWSWAP | قیمت PAW

پاسواپ

PAWSWAP - PAWSWAP
0تتر
0.07%

قیمت پاسواپ

0.000987تومان
(20,332)

حجم معاملات پاسواپ

5,490,319,850تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.001405تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000854تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پاسواپ

ارز دیجیتال پاسواپ با هدف غیرمتمرکزسازی هرچه بیشتر دنیای مالی و فایننس به وجود آمده است.  PAWSWAP از میم کوین شیبا اینو الهام گرفته و می‌خواهد جا پای این میم کوین محبوب و پرطرفدار بگذارد. توکن بومی پلتفرم پاسواپ توکن PAW است که به کاربران امکان می‌دهد تا وارد دنیای آن شوند و از امکانات آن استفاده کنند. عرضه این توکن محدود شده است اما سقف عرضه آن مانند دیگر میم کوین‌های ارز دیجیتال به یک کوادریلیون می‌رسد. مهم‌ترین محصول پاسواپ صرافی غیرمتمرکز آن است که به کاربران امکان می‌دهد تا بر دارایی‌های خود کنترل داشته باشند و بتوانند ارزهای دیجیتال را به صورت غیرمتمرکز ترید و معامله کنند. پلتفرم پاسواپ قصد دارد یک اکوسیستم کامیونیتی محور را ایجاد کند که براساس ارزش‌هایی مانند امنیت، آزادی انتخاب و فردیت ایجاد شده است و دنیای فایننس و امور مالی را دموکراتیزه می‌کند. توکن PAW در ماه فوریه سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید پاسواپ

ارز دیجیتال پاسواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پاسواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پاسواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پاسواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پاسواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پاسواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پاسواپ

فروش پاسواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پاسواپ، مقدار پاسواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پاسواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پاسواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پاسواپ

خرید و فروش پاسواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پاسواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پاسواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا پاسواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پاسواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پاسواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پاسواپ

برای ذخیره پاسواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پاسواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پاسواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پاسواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پاسواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پاسواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پاسواپ

قیمت پاسواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پاسواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پاسواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پاسواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پاسواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پاسواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پاسواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023