خرید سریع و آسان پانتر پروتکل ZKP | فروش و قیمت ارز دیجیتال Panther Protocol

پانتر پروتکل

ZKP - Panther Protocol
0.02242تتر
7.24%

قیمت پانتر پروتکل

1,246.552تومان
(20,373)

حجم معاملات پانتر پروتکل

4,313,453,464تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,359.976تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,198.18تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پانتر پروتکل

پانتر پروتکل با نماد ZKP ارز دیجیتال پلتفرم Panther Protocol است که پیوستن سازمان‌ها و شرکت‌ها به بخش امور مالی غیر متمرکز (دیفای) را تسهیل می‌کند. مشکلی که در این حوزه وجود دارد این است که داده‌های مالی به یک کالای تجاری گران قیمت تبدیل شده‌اند اما یکی از نقاط ضعف دیفای نادیده گرفته شدن حریم خصوصی است. برای این منظور پانتر پروتکل با تامین حریم خصوصی در وب ۳ و دیفای شرایطی فراهم می‌کند تا موسسات بتوانند در حین مشارکت در دیفای مالکیت کامل داده‌‌های خود را در اختیار داشته باشند. به عبارت ساده، با پانتر پروتکل می‌توانید از دارایی‌های خود محافظت کنید، آنها را به شکل محرمانه با هم مبادله کنید وبدون نگرانی در مورد دسترسی طرف‌های ثالث به داده‌های خود، با اپلیکیشن‌های دیفای تعامل کنید. برای انجام تراکنش‌های محرمانه،‌ کاربران پانتر پروتکل توکن‌‌هایی وثیقه‌گذاری شده به نام zAssets را مینت می‌کنند که می‌توانند در چندین بلاک چین استفاده شوند. ارز دیجیتال ZKP توکن کاربردی و ارز حاکمیتی پروژه است که برای پرداخت کارمزدها و مشارکت در تصمیمات آن استفاده خواهد شد. پانتر پروتکل رمز ارزی مبتنی بر شبکه اتریوم است که سقف عرضه خود را به ۱ میلیارد توکن محدود کرده است.

قیمت ارز دیجیتال ZKP

پانتر پروتکل ZKP در مارس سال ۲۰۲۲ با قیمت  ۰.۳۳ دلار وارد بازار شد و بلافاصله روندی نزولی را در پیش گرفت. کمتر از دو ماه بعد، قیمت ZKP تا ۰.۰۷۱۶۴ دلار سقوط کرده بود. در ۱۳ می، قیمت Panther Protocol شروع به صعود کرد و تا ۱۸ می به سطح ۰.۱۹۹۳ دلار افزایش یافت. با این حال، یک ماه بعد،‌ قیمت ZKP دوباره تا ۰.۰۴۶۴ کاهش پیدا کرده بود. کاهش قیمت نسبی ارز دیجیتال ZKP در ماه‌های بعد ادامه نیز یافت. در فوریه ۲۰۲۳، قیمت پانتر پروتکل ZKP تا ۰.۰۶۷۹۵ دلار افزایش یافت اما تا آوریل نیمی از ارزش خود را مجددا از دست داد.

خرید پانتر پروتکل

ارز دیجیتال پانتر پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پانتر پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پانتر پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پانتر پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پانتر پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پانتر پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پانتر پروتکل

فروش پانتر پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پانتر پروتکل، مقدار پانتر پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پانتر پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پانتر پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پانتر پروتکل

خرید و فروش پانتر پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پانتر پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پانتر پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا پانتر پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پانتر پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پانتر پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پانتر پروتکل

برای ذخیره پانتر پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پانتر پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پانتر پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پانتر پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پانتر پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پانتر پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پانتر پروتکل

قیمت پانتر پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پانتر پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پانتر پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پانتر پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پانتر پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پانتر پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پانتر پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023