خرید ارزان متاورس ایکس METAX | قیمت لحظه‌ای و فروش ارز دیجیتال MetaverseX

متاورس ایکس

METAX - MetaverseX
0.01697تتر
4.92%

قیمت متاورس ایکس

1,125.111تومان
(24,199)

حجم معاملات متاورس ایکس

926,223,761تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,184.118تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,118.481تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره متاورس ایکس

ارز دیجیتال متا ایکس MetaX توکن بومی یک بازی آنلاین و درآمدزا روی بلاک چین است. بازیکنان متاورس ایکس یا MetaX می‌توانند مالک زمین‌های مجازی باشند، ساختمان‌ها و سازه‌های مختلفی را طراحی و خلق کنند؛ و مجموعه متنوعی از آیتم‌ها را برای فروش و معامله در بازارهای NFT ارائه کنند. بازی MetaverseX از گیم‌های ماینکرفت و روبلاکس الهام گرفته شده است و قصد دارد اکوسیستم کاملی از کلکسیون‌های NFT و بازارهای معامله NFT داشته باشد. در حال حاضر، اکوسیستم متاورس ایکس شامل یک مارکت پلیس ان اف تی به نام FAIR است که برای خرید و فروش آیتم‌های بازی استفاده می‌شود. ارز دیجیتال Metax را می‌توان برای مبادله آیتم‌ها و دیگر دارایی‌ها با بازیکنان دیگر استفاده کرد. از رمز ارز متا ایکس metax به عنوان توکن حاکمیتی شبکه نیز استفاده خواهد شد. هولدرهای آن می‌توانند در مورد موضوعات مختلف از جمله توسعه بازی و بهینه‌سازی آن رای بدهند. ارز دیجیتال MetaX یک توکن BEP20 است که مجموع عرضه خود را به ۲۰ میلیون توکن محدود کرده است. علاوه بر این، برای افزایش شفافیت شبکه ۸۰ درصد از سودهای پلتفرم مستقیما به یک استخر «بازخرید و توکن سوزی» واریز می‌شود. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال metax در زمان ورود به بازار رمز ارزها در سال ۲۰۲۱ حدودا ۱.۹۶ دلار بود.

خرید متاورس ایکس

ارز دیجیتال متاورس ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید متاورس ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید متاورس ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید متاورس ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید متاورس ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه متاورس ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش متاورس ایکس

فروش متاورس ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش متاورس ایکس، مقدار متاورس ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش متاورس ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش متاورس ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل متاورس ایکس

خرید و فروش متاورس ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید متاورس ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل متاورس ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا متاورس ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، متاورس ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل متاورس ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول متاورس ایکس

برای ذخیره متاورس ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از متاورس ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری متاورس ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی متاورس ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری متاورس ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه متاورس ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت متاورس ایکس

قیمت متاورس ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی متاورس ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت متاورس ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه متاورس ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت متاورس ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت متاورس ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی متاورس ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023