خرید ارز دیجیتال لاجیستیک فاندامنتال | فروش ارز دیجیتال Logistic Fundamental | قیمت لحظه‌ای LF

لاجیستیک فاندامنتال

LF - Logistic Fundamental
587.93تتر
12.93%

قیمت لاجیستیک فاندامنتال

33,453,216تومان
(10,473)

حجم معاملات لاجیستیک فاندامنتال

9,190,424,272تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
38,970,241تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
33,376,971تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لاجیستیک فاندامنتال

لاجیستیک فاندامنتال پروژه‌ای جهانی در حوزه توزیع است که به بازار تجارت الکترونیک و بازار توزیع جهانی توجه دارد. هدف Logistic Fundamental این است که با استفاده از فناوری بلاکچین، عصر جدیدی را در بازار تجارت الکترونیک غیرمتمرکز و بازار توزیع جهانی افتتاح کند. LF قصد دارد برتری کره را به جهان نشان دهد و با ارتباط‌گیری برای ترویج محصولات عالی K-Beauty/غذا/مد کره برای مصرف‌کنندگان جهانی، به مرکز بازار جهانی تجارت الکترونیک بدون مرز تبدیل شود. حداکثر عرضه توکن‌های LF به 30,000,000 محدود شده است

خرید لاجیستیک فاندامنتال

ارز دیجیتال لاجیستیک فاندامنتال یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لاجیستیک فاندامنتال به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لاجیستیک فاندامنتال خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لاجیستیک فاندامنتال در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لاجیستیک فاندامنتال خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لاجیستیک فاندامنتال خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لاجیستیک فاندامنتال

فروش لاجیستیک فاندامنتال در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لاجیستیک فاندامنتال، مقدار لاجیستیک فاندامنتال مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لاجیستیک فاندامنتال در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لاجیستیک فاندامنتال در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لاجیستیک فاندامنتال

خرید و فروش لاجیستیک فاندامنتال در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لاجیستیک فاندامنتال خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لاجیستیک فاندامنتال به تتر، نیاز نیست که ابتدا لاجیستیک فاندامنتال خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لاجیستیک فاندامنتال خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لاجیستیک فاندامنتال بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لاجیستیک فاندامنتال

برای ذخیره لاجیستیک فاندامنتال، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لاجیستیک فاندامنتال شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لاجیستیک فاندامنتال مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لاجیستیک فاندامنتال است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لاجیستیک فاندامنتال نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لاجیستیک فاندامنتال خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لاجیستیک فاندامنتال

قیمت لاجیستیک فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لاجیستیک فاندامنتال تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لاجیستیک فاندامنتال، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لاجیستیک فاندامنتال قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لاجیستیک فاندامنتال و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لاجیستیک فاندامنتال را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لاجیستیک فاندامنتال را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه لاجیستیک فاندامنتال

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه لاجیستیک فاندامنتال دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023