خرید ارز دیجیتال فگ توکن | فروش ارز دیجیتال و قیت لحظه‌ای FEG Token

فگ توکن [جدید]

FEG - FEG Token [NEW]
0.000269تتر
2.555%

قیمت فگ توکن [جدید]

13.39122تومان
(7,108)

حجم معاملات فگ توکن [جدید]

3,313,384,362تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14.23782تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12.44004تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فگ توکن [جدید]

فگ توکن یک توکن حاکمیتی با پشتوانه دارایی‌های دیجیتال است. یعنی ارزش ارز دیجیتال FEG Token به دارایی بستگی دارد که پشتوانه آن است. این توکن روی بلاک چین‌های اتریوم و بایننس اسمارت چین قرار دارد و با همین ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌شود. کاربران می‌توانند توکن FEG Token را استیک کنند و پاداش بگیرند. سقف عرضه این توکن ۱۰۰ میلیارد عدد است و توکنومیک آن به شکل زیر است:

  • قسمتی از عرضه توکن‌ها به پاداش استیکینگ ارز دیجیتال FEG Token اختصاص دارد.
  • حدود ۰.۵ درصد از خرید‌ها و یک درصد از فروش‌ها به استخرهای نقدینگی واریز می‌شود.
  • به همین ترتیب ۰.۵ درصد از خرید و یک درصد از فروش نیز به مارکتینگ و بودجه توسعه پلتفرم مربوط است.
  • انتقال دارایی میان کیف پول‌های اکوسیستم هیچ تکسی را دربر ندارد و کاربران می‌توانند هرچقدر که بخواهند و بدون پرداخت هیچ گونه تکسی به نقل و انتقال توکن‌ها بپردازند.

 

خرید فگ توکن [جدید]

ارز دیجیتال فگ توکن [جدید] یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فگ توکن [جدید] به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فگ توکن [جدید] خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فگ توکن [جدید] در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فگ توکن [جدید] خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فگ توکن [جدید] خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فگ توکن [جدید]

فروش فگ توکن [جدید] در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فگ توکن [جدید]، مقدار فگ توکن [جدید] مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فگ توکن [جدید] در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فگ توکن [جدید] در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فگ توکن [جدید]

خرید و فروش فگ توکن [جدید] در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فگ توکن [جدید] خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فگ توکن [جدید] به تتر، نیاز نیست که ابتدا فگ توکن [جدید] خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فگ توکن [جدید] خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فگ توکن [جدید] بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فگ توکن [جدید]

برای ذخیره فگ توکن [جدید]، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فگ توکن [جدید] شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فگ توکن [جدید] مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فگ توکن [جدید] است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فگ توکن [جدید] نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فگ توکن [جدید] خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فگ توکن [جدید]

قیمت فگ توکن [جدید] در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فگ توکن [جدید] تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فگ توکن [جدید]، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فگ توکن [جدید] قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فگ توکن [جدید] و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فگ توکن [جدید] را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فگ توکن [جدید] را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023