خرید ارز دیجیتال Cook Finance | فروش ارز دیجیتال کوک فایننس | قیمت لحظه‌ای COOK

کوک فایننس

COOK - Cook Finance
0.000193تتر
7.06%

قیمت کوک فایننس

11.3391تومان
(27,093)

حجم معاملات کوک فایننس

466,689,016تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12.23568تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10.75896تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کوک فایننس

ارز دیجیتال COOK توکن بومی یک پلتفرم خدمات مالی غیر متمرکز به نام کوک فایننس است. این پلتفرم شفاف و انعطاف‌‌پذیر برای دو گروه ایجاد شده است: سرمایه‌گذاران و مدیران سرمایه. با کمک Cook Finance سرمایه گذاران خرد می‌توانند به طیف وسیعی از گزینه‌های سرمایه‌گذاری توصیه شده توسط مدیران سرمایه دسترسی داشته باشند، در نتیجه کاربران نیازی به یادگیری مفاهیم پیچیده دیفای نخواهند داشت. کافی است که استراتژی‌های ترجیحی خود را انتخاب کنند. برای مثال، سرمایه گذاران می‌توانند شاخص‌های پر ریسک یا بدون ریسک را انتخاب کنند. از آنجایی که سرمایه‌ها در یک استخر قرار می‌گیرند و همراه با سرمایه دیگر کاربران تخصیص داده می‌شوند، در نتیجه کارمزدهای شبکه اتریوم در میان سرمایه گذاران تقسیم خواهد شد. این باعث می‌شود، کوک فایننس خدمات مالی غیر متمرکز را برای سرمایه گذاران معمولی نیز دسترسی‌پذیر کند. از ارز دیجیتال cook برای کاربردهای متفاوتی استفاده می‌شود. برای مثال، هولدرهای cook می‌توانند در رای‌گیری‌های حاکمیتی پلتفرم مشارکت کنند و مثلا در مورد نحوه تخصیص خزانه تصمیم‌گیری کنند. رمز ارز کوک COOK روی شبکه‌های اتریوم و آولانچ در دسترس است و مجموع عرضه آن به ۱۰ میلیارد توکن محدود شده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال cook در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ حدودا ۰.۲۷ دلار بود.

 

خرید کوک فایننس

ارز دیجیتال کوک فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کوک فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کوک فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کوک فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کوک فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کوک فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کوک فایننس

فروش کوک فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کوک فایننس، مقدار کوک فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کوک فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کوک فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کوک فایننس

خرید و فروش کوک فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کوک فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کوک فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا کوک فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کوک فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کوک فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کوک فایننس

برای ذخیره کوک فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کوک فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کوک فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کوک فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کوک فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کوک فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کوک فایننس

قیمت کوک فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کوک فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کوک فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کوک فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کوک فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کوک فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کوک فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023