0.6047 تتر -6.277٪
 • خرید:
  20,257 تومان
 • فروش:
  19,955 تومان
 • حجم بازار:
  311,227,361,500 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.6047 تتر
 • بالاترین :
  0.604700 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.604700 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.6047 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,500 تومان
کپی شد.

 کوکوس چیست؟ آموزش خرید و فروش کوکوس

درباره کوکوس کوکوس چیست؟

کوکوس با نماد COCOS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. کوکوس با هدف ایجاد یک محیط یکپارچه چند زمانه برای بازی ها ، فراهم آوردن راحتی و کامل بودن در توسعه بازی ها به توسعه دهندگان ، در عین حال تجربه ای کاملاً جدید از بازی ، وضعیت بازی بی سابقه را به کاربران ارائه می دهد.برای خرید و فروش کوکوس کلیک کنید

تاریخچه قیمت کوکوس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش کوکوس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش کوکوس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش کوکوس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه کوکوس یا ریال

در فرایند خرید و فروش کوکوس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Cocos-BCX در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید کوکوس

خرید کوکوس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول کوکوس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت کوکوس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول کوکوس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول کوکوس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید کوکوس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Cocos-BCX در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش کوکوس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال کوکوس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش کوکوس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار کوکوس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس کوکوس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس کوکوس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Cocos-BCX در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش کوکوس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش کوکوس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره کوکوس

کوکوس Cocos-BCX چیست؟

کوکوس با نماد COCOS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری COCOS کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز COCOS را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا COCOS بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، COCOS بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.