0.11362 تتر -3.899٪
 • خرید:
  3,613 تومان
 • فروش:
  3,556 تومان
 • حجم بازار:
  42,963,142,602 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.11362 تتر
 • بالاترین :
  0.120640 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.110520 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.11362 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 کلور فایننس چیست؟ آموزش خرید و فروش کلور فایننس

درباره کلور فایننس کلور فایننس چیست؟

کلاور فایننس با نماد CLV، یک سیستم عامل بلاک چین است. کلاور یک زیرساخت یک مرحله ای ، آسان برای استفاده بلاک چین و یک چارچوب سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) برای برنامه های کاربردی مبتنی بر زیرلایه فراهم می کند.برای خرید و فروش کلور فایننس کلیک کنید

تاریخچه قیمت کلور فایننس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش کلور فایننس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش کلور فایننس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش کلور فایننس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه کلور فایننس یا ریال

در فرایند خرید و فروش کلور فایننس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Clover Finance در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید کلور فایننس

خرید کلور فایننس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول کلور فایننس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت کلور فایننس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول کلور فایننس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول کلور فایننس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید کلور فایننس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Clover Finance در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش کلور فایننس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال کلور فایننس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش کلور فایننس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار کلور فایننس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس کلور فایننس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس کلور فایننس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Clover Finance در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش کلور فایننس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش کلور فایننس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره کلور فایننس

بهترین کیف پول برای نگهداری clv کدام است؟ 

از بین کیف پول هایی که ارز clv را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا clv بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، clv بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.